| alexu47 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare.
daca mie imi place de o fata si as vrea sa fiucu ea cum ar trebui sa procedez?
ea este cu un an mai mica decat mine si o iubesc foarte tare!
dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Ozdogan a răspuns:

Buna Alexu` big grin :*.
Daca o iubesti foarte mult, trebuie sa ii zici! Fetelor le place cand baietii sunt directi cu ele, adica nu evita sa discute asta cu ele.Pur si simplu zi-i ca o placi si ai vrea sa fie ceva intre voi.Comunicarea e cea mai buna cale de a rezolva ceva!
Invit-o sa va plimbati in parc si atunci poti sa-i zici va fi, in acelasi timp, romanitc! smug
Bafta!:* imi dai fundita te rog?love struck

| alexu47 explică (pentru Ozdogan):

Mersi foarte mult andra

| Ozdogan a răspuns (pentru alexu47):

Pentru putin! :* Bafta!smug

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu era mai bine daca o intrebai pe ea si nu pe noi?

| yukyta a răspuns:

Pai..nu inteleg la ce t referi cum sa procedezi.in primul rand varsta nu conteaza cand ii iubirea la mijloc.invito la o plimbare in parc si spune-i k iti place de ea si daca vrea sa fie prietena ta.baftatongue

| Krooss a răspuns:

Alex nu trebuie sa procedezi intr-un anume fel sa vii cu replici invatate de acasa.Fii tu insuti invit-o in oras la o terasa sau o plimbare in parc incearca sa-ti da-i seama daca si ea te place si totul va curge de la sine. Nu incerca sa-i zici din prima ca te iubesc pentru ca s-ar putea sa se sperie oarecum si nu o sa stie cum sa reactioneze sau poate sa se indeparteze de tine daca nu te place. Cel mai bun mod e sa vorbesti cu ea cat mai mult sa-ti dai seama daca te place. Bafta. Si nu uita fara replici invatate de acasa.