| NeMo_5136 a întrebat:

Buna TPU.Am o mica problema.Imi este unpic rusine sa o spun dar as vrea sa stiu daca am ceva problema sau nu.Cand ma excita o fata penisu este tare si sta ca statuia libertati. Dar pe cand sa fac sex se inmosete si gata.Nu mai ii nimic.Peurma iar trebuie luat de la inceput si tot asa patesc.Am ceva problema grava sau ceva de genu?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Este o problema! Popular se spune ca "iti moare la intrare"! Trebuie sa consulti un sexolog.In asemenea cazuri, de obicei problemele sunt de ordin psihic. Nu neglija! Poate ca nu ai gasit nici femeia potrivita care sa te tina "cald" atat cat trebuie! De asemenea la acest lucru contribuie si mansturbarea excesiva, cand satisfactia se provoaca foarte usor si are loc dupa fanteziile tale! In momentul in care lucrurile devin reale si trebuie sa muncesti pentru orgasmul tau si al ei, dai bir cu fugitii!

2 răspunsuri:
| Yang a răspuns:

Da da, ai o problema mai usor cu fetele de pe net sunt ele excitatnte dar te lasa fara bijuterie in primul rand.Este o diferenta intre ceea ce iti imaginezi si realitate.Ai o disfunctie din cauza emotiilor fiecare baiat si nu numai, se intampla si la femei, trece printr-o chestie din asta nu este o rusine.Atunci cand este ea langa tine te simti oarecum rusinat si normal ca nu mai poti face nimic. Ceea ce simti pe moment te stimuleaza, influenteaza incearca sa o faci cu calm, nu te gandi ca iti este rusine, teama sau orice sentimet iti vine in cap atunci, trebuie sa te simti liber de orice.Ai unele inhibitii, treci peste viata e prea scurta sa iti mai faci probleme si din caza asta, lasa timiditatea...traieste clipa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu ai o problema grava. Asta se intampla din cauza ca in timpul actului sexual tu nu esti destul de excitat de partenera ta si de aceea nu ti se "scoala" cum se spune