| anonim_4396 a întrebat:

Am o sora mai mica, in varsta de 15 ani care prostita intr-un fel sau altul a ajuns sa faca sex anal cu iubitul ei. Deoarece eu nu sunt prea informata despre asa ceva sau experimentata, as vrea sa stiu daca se poate afla ca a facut asta prin diferite controale. Deoarece nu prea stiu, nu as vrea sa ii dau un raspuns care sa nu o ajute. Va rog frumos, un raspuns sigur. Multumesc

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu prea. Se pot vedea la un eventual control medical urme ale acestui tip de sex (fisuri anale, iritații etc.) dar acestea NU se pot pune clar pe seama unui act sexual, ele putând avea o mare varietate de ALTE cauze posibile.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Pai cu ce te ajuta pe tine daca aflii?

| gazza01 a răspuns:

Ne-am prins ca e vorba despre tineee! laughing

| aladin83 a răspuns:

Aprinde lumina si te uita daca e vanata

| mihai69 a răspuns (pentru aladin83):

Și dacă o fi dovlecel, ce înseamnă?!?

| aladin83 a răspuns (pentru mihai69):

Ca si a bagat o