| 123456789eooo a întrebat:

am primit de curand o pereche de gene false de la o prietena. ea mi-a zis ca nu au costat mult(2 lei.) si sunt f. dragute imi plac la nebunie si vreau sa le folosesc dar mi-e frica sa nu afecteze ochiul cu ceva... voi ati folosit gene false mai ieftine?:-s help! funda si vot:*:* mersi

3 răspunsuri:
| feefeee a răspuns:

Am folosit si nu iti afecteaza ochiul atata timp cat nu iti da nimeni un pumn in ochi ca sa ti le bage acolo laughing.In orice caz atata timp cat sunt aplicate corect nu este nici o problema.Succes!

| glamqueen a răspuns:

Buna! Poti sa inveti sa le aplici cu ajutorul unui tutorial http://www.genefalse.ro/Aplicare-gene-false-tip-banda/
! Iti recomand sa investesti mai mult si sa-ti cumperi niste gene false de calitate nu din plastic - www.genefalse.ro - aici gasesti multe modele, lungimi, culori, depinde care-ti plac!

| 123456789eooo explică:

Si nu are nimic nici daca folosesc adezivul lor?:-s