| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste ajutor cu o fata o plac foarte mult si nu stiu cum sa ii spun. Cred ca si ea ma place sare uneori in spatele meu incearca sa intre in vorba cu mine si din astea.Dar problema este ca sunt cam timid si imi e cam frica de ce o sa spun. Oricum vreau sa iispun ca o plac e de aceiasi varsta cu mine si vreau doar sa stiu cum sa ii spunca o plac va rog mult ajutatima.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bibzzz a răspuns:

Poti sa incerci sa-ti rogi un prieten s-o intrebe pentru tine.Mai intai o intreaba daca ii place de tine si apoi daca vrea sa fie cu tine(dar fi atent ca prietenul sa fie printre cei mai buni pentru a nu incepe sa strige in toata scoala de cine iti place adica fii atent). Norocwinking

| Andyzor a răspuns (pentru Bibzzz):

Multumesc! happy voi incerca.

| Andyzor a răspuns (pentru Bibzzz):

Multumesc mult am sa incerc.

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asa cum ne-ai spus noua, spune-i si ei. Daca mai intarzii e posibil sa ramai cu buza umflata.

| dragos9234 a răspuns:

Pune un prieten sa ii spuna ca o placi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bă frate, dacă nu eşti în stare s-o faci pe ea să se îndrgostească de tine, mai bine o laşi în pace, că te vei chinui zile întregi să-i spui şi tot n-o să reuşeşti.

| Fiona232 a răspuns:

Ok, in primul rand trebuie sa te calmezi si sa iti elimini toate emotiile.Trebuie sa fii stapan pe tine daca vrei sa reusesti cu adevarat.Incearca sa faci in asa fel incat sa ramaneti singuri si atunci poate vei avea curajul de ai spune.

| Anonymous95 a răspuns:

Daca nu poti cu vorbe atunci rezolva cu fapte. Fai cumva sa stai cu ea pe o banca sau ceva de genul. Cand esti langa ea ia'o in brate cu mana cu care esti langa ea, iar cu cealalta ia mana ei in mana ta happy Vezi cum reactioneaza. Dupa aia lasa-te purtat de val happy Traieste momentul.

Ti-am explicat pas cu pas asa ca sa nu o dai in bara! tongue

| vanessayassmine a răspuns:

Lasa-i un biletel romantic si haios... Nu-i spune exact cine esti (nu te semna cu numele tau) dar da-i de inteles ca tu l-ai scris (k poate o dai in bara si se gandeste ca a fost altcineva) happy

| mortal31 a răspuns:

Exact.