| tpuamointrebare a întrebat:

Buna TPU ..am si eu o intrebare. am 15 ani si ma masturbez de la 12 ani aproape in fiecare zi. ce sa fac ca sa nu ma mai masturbez? si pot avea ceva probleme de la atita masturbat?
si mai am o intrebare. penisul meu in erectie are 15 cm si jumate. va mai creste?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Baga mare ca nu pateti nimica. Daca vrei sa te lasi da te cu ardei iute pe maini

| Felys a răspuns:

Pana la 18 -20 ani sa tot creasca si nu ai de ce sa te lasi de sportul asta, nu ti se intampla nimic rau

| PentruFete a răspuns:

Stai calm pana la 20 21 de ani tot creste dar faza ca ungi aparatu in fiecare zi incearca sa reduci pe la 2 3 zile e sanatos dar sti ce e mult strica funda?