| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema: am hotarit cu iubitul meu sa facem dragoste duminica, eu sunt virgina si am 17 ani.Deci problema consta in:eri cind m-am epilat in zona inghinala m-am iritat si ma gindesc ca poate sa nu-i placa iubitului meu si nu stiu ce sa fac sad Va rog frumos sa ma ajutati cu un sfat crying Multumesc

4 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Nu are nimic. Succes la dragoste! kiss

| Brâncuşi a răspuns:

Nu are abosulut nimic, nu are de ce sa iti fie tarsawinking Asa ca astepta ziua de duminica cu sufletul la gura nu te gandii la problema, si fi happyhappy

| LostInBubble a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie frica. Daca te iubeste nici nu va baga in seama. big hug

| Terro2029 a răspuns:

Stai cill big grin