| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema: am hotarit cu iubitul meu sa facem dragoste duminica, eu sunt virgina si am 17 ani.Deci problema consta in:eri cind m-am epilat in zona inghinala m-am iritat si ma gindesc ca poate sa nu-i placa iubitului meu si nu stiu ce sa faccryingcryingcrying Va rog frumos sa ma ajutati cu un sfat Multumesc

Răspuns Câştigător
| ღNuTzAღ a răspuns:

Nu da..au dreptate, dar la ea e prima data, daca ai fost atenta asa ca trebuie o ''programare''winking

26 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Știai că dacă îți începi viața sexuală înainte de 17 ani jumate, îți mărești foarte mult riscul apariției de cancer de col uterin (și nu numai).

Ar fi bine să citești conversațiile de aici:
http://www.tpu.ro/......propus-sa/

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

De acum se programeaza si sexul?
Bai vezi ca duminica iti dau acces la chiloteii mei ca asa vreau!
Suna ciudat nu? Pai da-te cu pudra sa-ti treaca.

| Sandutsa a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Noi nu vom face sex, ci dragoste

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Sandutsa):

Tot p*** in p**da este.If you know what i mean.

| Sandutsa a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Of ce prost mai esti...

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Sandutsa):

Nu stiu care e mai prost dintre noi doi.Tu, fiind o fata fara creier sau eu, care-ti spun adevarul crud?
Dar chiar sunt curios.Cum i-ai zis prietenului tau ca duminica faceti dragoste?!
I-ai ziso direct sau indirect?!
Ca sincer, eu nu prea am vazut fete asa prostute.

| Sandutsa a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Da pasol ti na vse 4 storani

| B3b3Bo55 a răspuns (pentru Sandutsa):

Sex dragoste tot acol ajungi laughing si daca esti virgina ma gandesc ca nu sti sa faci diferenta dintre sex si dragoste sexu e atunci cand o persoana din voi se termina si dragostea e cand va terminati aman2 thinking si in legatura cu iritatzia daca nu iti trece sigur n'o sa-i placa thinking

| gabby269 a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Imi imaginez ceva de genu "Iubi, de duminica sunt a ta complet, facem nebunii de la ora 2 la 5 "laughing

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru gabby269):

Cam asa cevahee hee

| gabby269 a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

big grin :*

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru gabby269):

:*

| Sandutsa a răspuns (pentru gabby269):

Pe tine sa nu te f*** Few proasto

| gabby269 a răspuns (pentru Sandutsa):

Te rog sa nu ma jignesti, toti care au zis ca sexul nu se programeaza au dreptate, mi se pare penibil, chiar nu vad rostul reply-ului tau, eu mi-am zis doar parerea, dășteapto :*

| ღNuTzAღ a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Pai la ea prima data sh normal ca o sa programeze cind sa faca dragoste, trebuie sa fie ceva special...Asa ca...fa-ti concluziile

| gabby269 a răspuns (pentru ღNuTzAღ):

Si eu sunt virgina, dar nu o sa imi programez dezvirginareawinking

| ღNuTzAღ a răspuns (pentru gabby269):

big grin mai vedem laughing

| ღNuTzAღ a răspuns (pentru gabby269):

Nu zi hop pina nu ai sarit

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru ღNuTzAღ):

Trebuie sa fie ceva special? Pai nu e mai special daca se intampla cand se asteapta mai putin acel cineva?batting eyelashes
Gandeste-te cum te duci acasa la cineva stiind ca aveti in program, sexul.
Acuma fa-ti tu concluziile si mai gandeste odata ce ai scris.

| gabby269 a răspuns (pentru ღNuTzAღ):

Nu sunt chiar atat de batuta in cap sa imi fixez o data, cand o sa se intample o sa se imtample, exact cum a zis DirectDinBerceni92, cu cat mai inopinat, cu atat mai special va fi totul.Ma cunosc destul de bine incat sa stiu ce o sa fac pe viitor.O zi frumoasa tuturor :*

| ღNuTzAღ a răspuns (pentru gabby269):

Nu da..au dreptate, dar la ea e prima data, daca ai fost atenta asa ca trebuie o ''programare''winking

| mona a răspuns:

Cred ca iti va trece pana duminica....succes

| Amelya02 a răspuns:

Te-ai epilat cu bicul?

iti recomand sa te dai cu faina combinata cu crema de galbenele!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Poţi să te ungi şi cu unguente/creme care au la bază antibiotic - vor avea DUBLU efect : combat iritaţia şi ajută la prevenirea unei posibile infecţii ( care se poate face uşor pe căldura asta ) - de exemplu Clotrimazol, Triamcinolon, Tetraciclină, etc.

Apoi te poţi unge cu acestea de 3-4 ori pe zi ( în special seara, înainte de culcare )!

Şi atenţie cu igiena intimă locală, să te speli mai des în zona inghinală zilele acestea ( faţă de "normal" )!

Iar, referitor la începerea vieţii sexuale, am să te ROG ( dacă ai răbdare ) să intri pe profilul meu şi să citeşti răspunsurile date altor fete care şi-au început recent viaţa sexuală ( erau întrebări puse EXACT pentru acest aspect ) - poate vei "învăţa" lucruri utile de acolo...

Succes!

| h3r a răspuns:

Buna. Ia-ti de la farmacie pudra de talc/Nizoral sau Advantan parca.
Iti va trece rapid.

Succes si aveti grija.

| DaniAdrian a răspuns:

Offff, altii care isi programeaza partida de sex, numai faceti asta, doar lasati sa vina de la sine.In legatura cu problema pe care o ai, du-te la farmacie si intreaba de o solutie sau o crema care sa calmeze iritatia dar fi atenta sa nu cazi din lac in put daca intelegi unde bat.

| ღNuTzAღ a răspuns:

Totul va fi ok...Nu-ti fa griji.Bafta