| xoxogossipgirl30 a întrebat:

am si eu o problema, destul de mare..de ceva timp sunt cu un baiat pe care il cunosc de asta vara..ieseam mai multi impreuna, dar niciodata n-am avut vreo treaba cu el, simplii amici. Problema e ca acum ne placem reciproc.dar parintii mei nu sunt de acord sa ma vad cu el pentru ca tatal lui este tigan. El NU arata deloc a tigan, si este un baiat bun...nu stiu ce sa fac, ai mei nu sunt deloc de acord, mai ales tata...din cauza lui ma verifica si cand ies afara, sa nu fiu cu el.

Răspuns Câştigător
| BeAmazing a răspuns:

Ooo ce nasol sad. Incearca sa ii convingi pe parinti tai ca sunteti doar amici si ca nimic altceva.

5 răspunsuri:
| Zenit313 a răspuns:

Parintii au nevoie de un psiholog, nu esti tu vinovata.

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Fai pe parintii tai sa inteleaga ...si el tot fiinta umana este, are aceleasi drepturi ca tine, ca mine ca noi toti.Are dreptul sa aiba o prietena mai ales daca va iubiti.Lupta pentru dragoste! Bafta si sper sa te inteleaga!

| ThePunkGuy34 a răspuns:

Daca ai sub 18 ani na-i ce sa faci. Daca ai peste parintii tai nu au dreptul sa te oblige sa nu fi cu el.

| Deni24 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa iesi cu el pentru ca nu este un motiv prea bun ca tatal lui este tican.conteaza ce e inauntrru.