| Daniella2 a întrebat:

Buna TPU, cf-tsi? Am si eu o mica problema, deci prima data mi sa inceput minstruatsia... pe 9 mai dupa aia am avut vreo 10 zile, to bine luna iunie am avut pe 16. ,, vreo 5 zile tot era bine dar luna iulie nu am avut delock si nici august. cind nu s-a terminat luna dar incka nimic care e cauza shtie cineva e ceva grav si mama imi zice sa pleck la medick dar mie teama ce pot sa fack,? ma ajuta cineva FUNDA.(((

2 răspunsuri:
| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

Stai linistita ca nu e nici o problema. E normal ca la inceput menstruatia sa fie neregulata. Acum iti vine putin, acum mult, acum vine acum nu mai vine. Nu e nevoie sa mergi la doctor, parerea mea. Dar daca mama ta insista..na,te poti duce. Nu e cazul sa te panichezi ca e ceva absolut normal. Menstratia se va regla peste cativa ani.

| Ŧιonค a răspuns:

Buna!
Ar trebui sa apelezi la un ginecolog. E ciudata chestia asta.