| Fluturashhg a întrebat:

deci sa incep cu inceputul. Sunt cu un baiat de 3 saptamani, la noi a fost ceva gen "iubire la prima vedere", eu eram la tara, el venea in fiecare seara sa ma vada, chiar daca stateam doar amandoi nu a incercat niciodata mai mult decat trebuia, adica stateam la el in masina, ma tinea in brate si ne sarutam atat! Il iubesc, el ma iubeste pe mine, dar eu a trebuit sa vin acasa, el stie asta, mi-a zis ca nu vrea sa renuntam la relatia noastra, eu nu o sa mai merg la tara prea curand... Ce ma sfatuiti sa fac? sa ne despartim?

7 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Poate poti sa te duci la tara mai des? Chiar daca e la distanta, nu suna extrem de complicat, o sa gasiti o solutie sa va vedeti, e la inceput, e frumos, nu va despartiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 saptamani si ai inceput sa stai in bratele lui?

| Fluturashhg explică (pentru anonim_4396):

Ce vrei sa spui cu asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fluturashhg):

Mai nimic, ce intelegi tu din ce am sris eu?

| LineGuide a răspuns:

Nu, nu e necesar sa va despartiti, pentru ca exista sute de relatii la distanta care inca mai tin. Merge sa tineti relatia, plus ca uneori tu te vei mai duce la tara, si asa va puteti vedea inca.
Mult noroc!

| 69AnonimuS69 a răspuns:

Este dureros dar o sa va mai vede-ti... vorbiti pe facebook sau yahoo sau skype in timpul saptamanii si va vedeti in weekend.

| glumeata99 a răspuns:

Nu trebuie sa va despartiti daca va iubiti. Daca iubirea este reciproca distanta va v-a arata daca este iubire adevarata. Trebuie doar sa vorbiti si sa va intalniti chiar daca stati doar o jumate de ora impreuna distanta nu o sa va desparta daca este iubire adevarata. Continuati-va relatia daca va iubiti! Sa fiti fericiti!