| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a 9-a si la clasa alaturata este un baiat pe care-l plac (si el tot a 9-a este). Avem multe cunostinte comune, dar eu nu prea vorbesc cu el (cam deloc laughing ).
Astazi am avut o festivitate la liceu unde trebuia sa ne imbracam in rochii de epoca si la un moment dat eu stateam cu niste prieteni si vine acest baiat si le face complimente fetelor, de baieti isi "bate joc" prieteneste laughing si mie imi zice "Tu esti ca o papusa! Pe bune, fara misto!" Oare ma place? Eu am observat ca se uita mereu dupa mine pe hol, dar incerc sa-l ignor, desi si eu il plac.
Ce ziceti sa fac?

2 răspunsuri:
| raduraduu a răspuns:

Poi daca il placi spune-i si poate iese ceva.happy

| RazvanAttilaRus a răspuns:

Baga-l si tu in seama nu te prosti laughing