| lllorenusssuumeu a întrebat:

vreau sa fac sex cu prietenul meu si sunt pregatita big grin. dar tot ce imi este rusine ca am sanii micii, oare o sa zica ceva sau nu stiu ce sa zic conteaza sanii big grin dau funda multumesc.

15 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Eu cred ca atunci cant tu esti dezbracata in fata lui n-o sa stea sa comenteze de sanii tai si o sa savureze momentul, e banala chestia asata nimeni nu e perfect, iar daca iti spune ceva, razi si tu de penisul lui laughing glumesc. Bafta!

| Auslesse a răspuns:

Stai linistita, n-are ce sa zica!
tu sa te simti pregatita, intr-adevar sa simti ca esti pregatita si sa nu te fii presat el! in rest, nu e nici o problema.

| Exilee a răspuns:

Tu esti fetita de 15 ani cu prietenul de 23? NU O FACE! Nu esti pregatita psihic. ( fizic poate ca da, dar psihic vei fi dupa varsta de 18 ani). Gandeste-te la consecinte care vor urma, mai fetita indragostita si care visezi prea mult la ''lapte si miere''.

Everybody's dancing... LA-LALA!

| dracu14 a răspuns:

Crezi ca mai conteaza,daca nu-i placeau sanii tai, te lasa de mult sau nici nu se uita la tine
si poate nici nu sunt asa mici ci doar ti se par tie, oricum numai conteaza, daca nu te-a lasat pana acum, crezi ca o sa se opreasca asa brusc cand iti da sutienul jos si o sa rada ca ai sanii mici? hai sa fimi seriosi...

| Raiiiisa a răspuns:

Esti sigura ca el e baiatul potrivit?
Ai grija ca o data ce o faci, nu mai poti da inapoi.
Eu zic ca nu are rost sa te grabesti, la varsta ta ar trebui sa-ti traiesti viata, sa iesi si sa te distrezi nu tocmai sex.
O sa te inteleaga ca ai doar 15 ani si o sa-ti mai creasca.
Nu face o prostie.

| KinderBeeeib a răspuns:

Daca te iubeste nu are ce sa nu ii placa la tine de parca prima oara la asta te uiti daca ar fi vrut o fata perfecta eu zic ca si-ar fi luat o papusa Barbiewinking dar el te-a luat pe tine pentru ca esti speciala si tu l-ai impresionat nu papusa.

| e7d7n7 a răspuns:

Tu eşti aia de vreo cinşpe ani cu ăla de douăşpatru? Au au ce proastă eşti.

| Own3r a răspuns:

Nu conteaza asta. e o chestiune minora. Nu are ce sa zica, si oricum daca ar avea nu ar spune-o daca te iubeste happy

| Lionsgate a răspuns:

Nu prea conteaza, conteaza cat de mult se excita (excital), arata-i ca sti multe happy

| MotanuJmekerit a răspuns:

O faceti noaptea happy Si nu va vede nimeni :X CA BOSCHETARII love struck:love strucklove struck

| beautifullie a răspuns:

Ce iti poate spune? nu e nimeni responsabil pentru marimea sanilor sau, in cazul baietilor, a penisului. E ca si cand tu i-ai impune lui sa aiba jucaria mai mare. deci e absurd daca o sa-ti faca vreo gluma proasta sau daca o sa-l deranjeze. parerea mea e sa lasi complexele la o parte
Daca te iubeste, te vede frumoasa oricum ai fi

| Nebunatyca69 a răspuns:

Ah, asa eram si eu la inceput straight face, si din contra, lui ii plac sanii mei oricum ar fi ei, asa ar fi vabail si pentru prietenul tau. Dar daca te iubeste cu adevarat, nu conteaza marimea saniilor!

| Alice23 a răspuns:

Daca pana acum nu ti-a zis nimic.dc ar zice acum? thinking
Stai linistita! :*

| xNutellista a răspuns:

Bună! Nu cred că este o problemă dacă ai sânii mici, ai destul timp să crească şi să se facă mai mari, nu cred c-o să-l deranjeze pe prietenul tău acest mic ''detaliu'' dacă el chiar te iubeşte, te iubeşte aşa cum eşti şi punctt.
Apropo câţi ani ai? :*.
Dacă ai peste 17 ani îţi zic succes :*, dacă nu ai, aş zice să mai aşţepţi, dacă chiar tine la tine de va aştepta şi îţi va respecta decizia :*. happy

| Aldea_Dinu_1969 a răspuns:

Cred ca daca a stat cu tine pana acum inseamna ca-i place ceva la tine, nu-i asa? cu sanii depinde, eu unul nu ma excit deloc cand vad sani mari, din contra, am senzatia ca vad o vaca, in general pe un barbat il excita senzualitatea nu marimea sanilor... o fata sau o femeie te poata baga in draci doar zambind sau arcuind inocent funduletul, depinde de fiecare...