| gabrielaalexandragabialex a întrebat:

Bună tuturor.
Am o intrebare, adica as vrea sa stiu si opinia voastra..stiu ca pare prostesc, dar pentru mine e foarte important pentru ca tine de felul in care ma simt.
Am facut-o cu iubitul meu cand am fost pe stop(eu n-am mai facut-o niciodata in felul asta, iar el a mai facut-o o singura data mai de mult cu altcineva si isi jurase ca n-o s-o mai faca inca o data ). Faza e ca el mi-a propus s-o facem asa, am facut-o cateva secunde dupa care..va dati seama ca e normal sa sangerezi.
Dupa asta s-a comportat altfel cu mine, adica asa l-am simtit..statea mai mult pe afara..parca ma privea in scarba.
Ce sa inteleg din asta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din aceasta intamplare ar trebui sa tragi anumite invataminte si anume sa nu mai faci sex....cu oricine si de asemenea sa intelegi ca respectivul sigur este un ''mascul'' deocamdata inca IMATUR dar si lipsit de informatii corecte, fiindca in caz contrar ar fi stiut ca multe femei au libidoul cel mai ridicat in perioada zilelor in care are loc menstruatia. In rest sa ai parte de... Multa sanatate!

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Fraier, imatur si nesimtit!
Next!

| Adry05 a răspuns:

Ca e imatur, avea chef probabil de altele si a zis sa mai incerce iar dar i s-a facut scarba. Intr-un fel e de inteles si nu cred ca a avut vreo intentie sa te raneasca, doar i-o fi fost greu sa o ascunda.

| Emilian65 a răspuns:

Ca nu i-a plăcut actul sexual.

| Alicezzz a răspuns:

Lipsa de respect fata de tine draga mea! Greseala este a ta ca ai acceptat asta! Oricum cm se opreste in timpul actului sexual, dar!

| Doja a răspuns:

Din nefericire sexul pe stop nu e pentru toata lumea. Exista f multi oameni care au probleme cu sangele si alte. substante care ies din noi.

Cel mai probabil el nu era constient de faptul ca avea aceasta problema, si l-a lovit realitatea in timpul actului.

Este acelasi motiv pentru care nu tragem partz-uri de fata cu partenerul, nu ne facem nevoile cu usa deschisa sau cu el in baie, etc. uneori e nevoie de o doza de mister.

| Sara1248 a răspuns:

Este clar ce a vrut de la tine. Si-a facut treaba si a plecat. In viitor ai mai multa grija cu cine o faci, nu oricine merita. Asigura-te ca sunt si din partea partenerului sentimente, nu doar dorinte. happy