| Hela a întrebat:

Buna! Vin cu o intrebare la care vreau sa răspundă barbatii... Ati facut vreodata sex cu cineva din jena/mila sau pur si simplu ca aia a vrut si nu pentru ca o doreati pe femeia respectiva sau o iubeati? P.s.: barbatii care vor sa scrie texte siropoase sau legate de religie, nu e cazul.

16 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| Drimmero a răspuns:

Niciodata din mila/sila/jena, doar din dorinta. N-as face niciodata din mila asta, e moartea pasiunii

| Emilian65 a răspuns:

Nu. Am facut si fac sex numai cu fete/femei care imi plac.

| Frank51 a răspuns:

N-am pățit dar aș vrea să pățesc.

| Sofer a răspuns:

Dacă femeia a cerut, i-am dat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
As vrea eu.

Dar am impresia că aproape orice femeie care se baga in seama cu mine o face din mila și mi-e cam jena de asta:-((

| AndreeaWTS a răspuns:

laughing... e ca și cum ai întreba un bărbat dacă se masturbează din milă, din pasiune sau din plictiseală...

| Hela explică (pentru AndreeaWTS):

O mai face. ca ajung sa-l traga in jos laughing)

| AlexandruInu a răspuns:

Da,cand eram sub influenta subst. Dar a fost si o fata care nu ca mi s-a facut mila doar ca mi-a propus o partida pentru ca s-a certat cu iubitul si vrea sa se relaxeze, am vazut ca nu era bine psihic si am intrebat-o daca este sigura ca vrea pentru ca imi parea mi-e rau dupa. A zis ca da si o seara a stors tot din mine

| Tokyo44 a răspuns:

Nu. Am făcut doar atracție. Dar as fi dispus dacă știu ca i-as face un mare favor ( excepție )

| Hela explică (pentru Tokyo44):

Adica "favor"?

| Tokyo44 a răspuns (pentru Hela):

Daca e pe lipsa de ...de ceva timp și pot sa o ajut, sa-i fac o favoare...fac excepție de regula mea doar pe atracție.
E ca și cum "te sacrifici" sa ajuți pe cineva pe care respecți.

| Hela explică (pentru Tokyo44):

Dubios