| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu raspunsuri cat mai ajutatoare si cat mai repede happy. In urma cu 3 luni mi-am inceput viata sexuala si in fiecare luna am facut sex de vreo 2-3 ori, ne-am protejat, si mi-a venit regulat menstruatia, in urma cu o luna am facut "sex" fara a ne proteja, dar nu era sex. Prietenul meu m-a penetrat 5-10 secunde si l-a si scos, a fost scurt si nu a ejaculat. Si dupa asta mi-a venit menstruatia tot regulat si m-a tinut 5 zile ca de obicei. In 2 saptamani trebuie sa imi vina din nou. Faza ii ca pot sa fiu insarcinata? Parca mi-a cam crescut/ingrasat burtica. Am nevoie de raspunsuri. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca dupa ultima menstruatie nu ati mai intretinut acte sexuale este IMPOSIBIL sa fii in acest moment insarcinata. Exista posibilitatea ca burtica ta sa fie mai balonata sau marita, insa acest lucru s-ar datora unor cu totul alte motive si nu a unei sarcini reale sau doar imaginare. Poti fi perfect convinsa ca totul este bine si din acest motiv sa nu ai nici cel mai mic motiv de ingrijorare. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Stai calma laughing Probabil te-ai ingrasat de ma mancare ^_^

| Emilian65 a răspuns:

Daca dupa ultimul act sexual ti-a venit menstruatia normal si a tinut 5 zile nu poti fi gravida.