| anonim_4396 a întrebat:

Cat e normal sa tina o erectie? ca pe mine pana acum cel mai mult m-a tinut un interval de 4 ore.
Sunt fete care si-ar dori ca o partida de sex cu un baiat sa tina mai mult de 4 ore? Ca sa stiu daca ar trebui sa-mi mai imbunatatesc performanta?hee hee

12 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Alt copil facut din greseala, tu trebuia sa fii avortat ma.Cum sa pui intrebari mai tampite ca tine? E posibil?
Cum ti-ai dat tu seama ca ai rezistat 4 ore? Tu esti virgin 100%, cum ti-ai putut da seama ca rezisti 4 ore? De la laba ti se trage? Altceva e sa faci o laba, si altceva e sa o faci cu o fata, poate sa te tina si 5 minute daca arata bine fata.

| GoguSteriade a răspuns (pentru unknownn):

N-auzi ca erectia a durat 4 ore, nu sexul? laughing

| sebysebyca a răspuns:

Era ceasul defect tatae! mama ta stie ce idiot esti sau ai crezut ca daca postezi intrebarea, or face gagicile rand la usa ta? eject!

| plosnitapufoasa a răspuns:

Sunt fata si am multi amici baieti. da jur ca pe nici unu nu la tinut erectia 4 ore. eventual ca ia stat sculata mult da oricim 4 ore nu sta sus. copile cati ani ai? de capu meu esti venit din viitor? sau cum de te tine atat? si nu nici o fata normala nu siar dori futai 4 ore neintrerupt. numai daca isi doreste a2 zi sa fie la gine.

| plosnitapufoasa a răspuns:

A am uitat sa zic ca esti maga prost. si tiai mai si afirmat prostia. laughing

| plosnitapufoasa a răspuns:

Cate labe ai dat sa te tina atata? desi nu prea cred ca zici adevaru.

| BrokenInside a răspuns (pentru plosnitapufoasa):

Continua si jigneste, daca asa ai fost invatat/a asa sa iti inveti si tu copii, sa ajungem mai rau decat santem thumbs up

| plosnitapufoasa a răspuns (pentru BrokenInside):

Un om care vb chesti numa sa se afle i treaba n-are cum sa nu primeasca raspunsuri de genu.

| BrokenInside a răspuns (pentru plosnitapufoasa):

Bravo! Hai sa ne certam ca, chiorii si sa il lasam pe VanCheez cu aceleasi probleme cu care a venit pe TPU.:\

| plosnitapufoasa a răspuns (pentru BrokenInside):

Eu nu ma cert si daca te uiti mai bine la primul meu raspuns ai sa vezi ca am vb si serios si i-am dat raspuns la intrebare.

| BrokenInside a răspuns (pentru plosnitapufoasa):

Da, si la "sus." te-ai oprit din a raspunde serios

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Haha! 4 minute vrei să zici, of, e plin de mincinoşi pe TPU.