| Florisa a întrebat:

Ce a-ţi face pentru o fată dacă v-ar place cu adevărat.(mă refer la băieţi)? fundălove struck

Răspuns Câştigător
| ALeXsSaY a răspuns:

Ce as face? day dreaming pai tot ce as putea si ce nu as putea :X aa daca ar fi din alt oras as fi in stare sa ii conving pe parintii ei sa o lase la mine sa stea, sau daca ar fi cu alt baiat as incerca sa vad daca il place cu adevarat si il iubeste, iar daca nu, as incerca sa o cuceresc eu si nu m-as lasa usor deloc. big grin Altceva,, i-as respecta mereu deciziile si nua s forta-o sa faca ceva ce nu ii place, sau as intelege-o daca nu ar vrea sa isi inceapa viata sexuala si as astepta oricat day dreaming happy as face multe sacrificii, serios. sunt in stare si sa plang pentru ea daca nu ma place. sad big grin

5 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Multe happy

| BubuUu_3067 a răspuns:

Pff putini baieti ca tine aLeXEmObOy. Respect daca e asa cum spui :*

| faranume_3531 a răspuns:

As face-o fericita cu complimente big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face multe lucruri.dar daca simt ca ma foloseste, plec cu inima franta si injurand happy

| Wolf_9729 a răspuns:

Simplu. as fi indragostit de ea happy