| UzZy94 a întrebat:

Ce ar alege o fata marimea sau experienta? ...mentionez ca am 18cm... straight face straight face straight face

Răspuns Câştigător
| RoxRoman a răspuns:

Ai de mine u pentru asta iti faci griji? nu vezi ca vine sf lumii?laughing glumesc mai. ai 18cm si ce? o fata daca o sa te iubeasca te iubeste si fara intrument daca e... nu inteleg de ce voi baietii va ganditi numai la sex. si tot nu inteleg dc credeti ca si fetele se gandesc numai la sex

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Incearca sa ti scoti prostiile astea din minte! De Ce auzi de prin imprejurimi sunt doar vorbe! Ca sunt si fete care au anumite dorinte asta este acum ce faci vrei sa indeplinesti dorintele tuturor fetelor De le ai ai avea pe toate si nu vei putea sa le faci fericite pe toate! ok? Deci incearca sa nu te mai gandesti la astfel de prostii si vezi ti de viata ta ~~!

Răspuns utilizator avertizat
| Summoning a răspuns:

Inteligenta care tie iti lipseste deplin

| ReYNoIoNuTzCs a răspuns:

Ti se pare o marime mare 18cm?
Mie nu
Depinde unele vor si mare si groasa si experienta altele se multumesc doar cu unul mic si bunlaughing

| nebonela a răspuns:

Comportamentu mai mult apoi experienta