| amrevenit a întrebat:

Ce e iubirea? de ce iubim persoane straine?

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Iubirea e ca si vantu. o simtim dar nu o vedem. simtim k ne loveste dar nu ne putem proteja! ne loveste de pretutindeni dar nu aveam ce face. stam si induram! uneori vantu ce vine e cald si ne incanta.mai ales cand noua ne e frig. sper ca ai inteles unde bateam. daca nu.am PM

| Criss003 a răspuns:

Nu poti sa zici in cuvinte ce e iubirea.ea nu se explica.se simtewinking

| djmk1988 a răspuns:

Greu de inteles pentru majoritatea si pentru tine de altfel, iubirea este motivul pentru care existam

| Ally73 a răspuns:

Ca sa te miri u...si iubirea e un sentiment de nedescris

| EmaS a răspuns:

Adevarata iubire este vesnica. Dumnezeu este dragoste.el ne iubeste neconditionat.

| Remus82 a răspuns:

O chimie.Trebuie inteleasa si traita.