| alex1aki a întrebat:

CE fac daca fata pe care o plac ma place dar e prea timida sa recunoasca?

10 răspunsuri:
| djdani2010 a răspuns:

Naspa situatia happy
ai putea sa ii spui in fata, dar nu e chiar asa de usor.
Arata-i ca o placi.

| d33a15 a răspuns:

Fai tu primul pas..invit-o undeva demonstreaza ca esti interesat de ea.fa-o sa aiba incredere in tine si spune-i multe glumewinking

| Anonimus201499 a răspuns:

Fa tu primul pas. Poate ei ii este frica ca tu nu o placi si daca afla ca o placi probabil ea crede ca vei rade de ea.Asa sunt fetele.Da-i un semn ca si tu o placi.

| alex1aki explică (pentru Anonimus201499):

I-am dat multe semne

| Oana92 a răspuns (pentru alex1aki):

Spune-i in fata, asa e cel mai simpluwinking Bafta!

| alex1aki explică (pentru Oana92):

Am facut-o deja

| Oana92 a răspuns (pentru alex1aki):

Si ea ce reactie a avut? Invit-o si tu la un suc, la o plimbare in parc, etc... SI de ce esti sigur ca ea te place?big grin

| alex1aki explică (pentru Oana92):

S-a vazut pe ea cand i-am dat cadoul mai ca a rosit
E cam rusinoasa de fel

| Oana92 a răspuns (pentru alex1aki):

Atunci cheam-o in oras, plimba-te cu ea, cu timpul o sa ii treaca si timiditateawinking Bafta! happy

| narcisica a răspuns:

Naspa situatie