| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă la o curvă "100 oral și normal", adică oral și vaginal ar fi, sau cum?

Răspuns Câştigător
| Marius22222222222 a răspuns:

Da

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Yep, ai deslusit ecuatia

| Violleta2022 a răspuns:

Spun baietii pe aici ca-i 200 oralul si 3-400 vaginalul sau analul.
Aia de vrea 100 lei trebuie sa fie ultima jartea penala, plina de boli probabil.
Nu UITA sa porti prezervativ!

| dullcat a răspuns:

Nu ai gura sa intrebi? La magazin cand cineva iti spune un pret, tu ii suni pe cunoscuti si ii intrebi ce vrea sa zica autorul? laughing

| Marius22222222222 a răspuns:

Ieftin 100

| IonelIonescu a răspuns (pentru Marius22222222222):

M-am mirat și eu când am auzithappy

| Marius22222222222 a răspuns (pentru IonelIonescu):

Pai e.asa tot sa mergi

| sammie a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu boală venerică inclus.

| Sistemulxxl a răspuns:

Pe ce lume traiesti? Adica ti-o suge si dupa aia te lasa sa o tragi normal in pasarica mah Ionele!

| Yuki0799 a răspuns:

Da Да