| dangerousSstyle a întrebat:

Ce inseamna sa iubesti ?

7 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Sa risti tot, fara garantii si sa te astepti la ce este mai bine.

P.S. Nu-ti sta bine cu tigara-n gura.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Degeaba o sa-ti explicam noi ce inseamna sa iubesti. Mai asteapta sa cresti si o sa iti dai seama pe propria piele ce inseamna sa iubesti cu adevarat, din tot sufletul.

| Dennys1521 a răspuns:

Sa ai sentimente pentru cineva

| Lummy a răspuns:

Sa iubesti adevarat = sa te daruiesti complet fara sa te intereseze ce cred ceilalti :X

| Aham a răspuns:

Cand simti ca inima vrea sa iasa din piept sa o daruiesti cuiva. inseamna ca iubesti. Iubirea se poate manifesta si prin respectul pe care si-l ofera unu altuia. Iubirea este increderea si speranta unui viitor impreuna. Daca ai sta sa meditezi asupra iubiri...vei gasi foarte multe. succesc

Răspuns utilizator avertizat
| dangerousSstyle explică:

Sunt de acord cu tine lummy dar iubesti pe cineva at cand sti ca si el t iubeste p tine