| anonim_4396 a întrebat:

Ce îţi poate spune la o întâlnire un băiat care niciodată nu te-a plăcut? Un băiat îmi ceruse numărul de telefon.Şi apoi nu a mai vorbit cu mine. Când mă vedea, nu vorbea cu mine.Acum eu am găsit pe cineva.Şi el spune că îi este dor de mine.A spus să ne întâlnim şi să vorbim.Ca 2 amici.Să stabilim unele lucruri. Oare să mă duc? Nu o să renunţ la băiatul care este lângă mine acum.Dar mă gândeam să ascult ce are de spus, măcar din respect.Cum e mai bine?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și în ce calitate vrei să te duci atâta timp cât ai un partener?
Îți vezi de treaba ta. Punct.
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Baietii, ca si fetele, fac colectii si de telefoane dar si de "relatii".

| diwa a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa te duci. In primul rand, baiatul cu care esti acum, se poate supara sau daca ai de gand sa-l minti (ceea ce nu-ti recomand), poate afla si poti sa-l pierzi. Eu cred ca primul baiat, a avut ocazia sa discute cu tine, doar ca nu a vrut s-o faca si cred ca acum e pur si simplu gelos si frustrat ca tu nu mai esti interesata de el. Nu te duce si nici nu mai vorbi cu el. parerea mea

| Madut a răspuns:

Eu zic sa nu te duci poate vrea sa te desparta de baiatu cu care esti acum, sa isi bata joc de tine.

| Sexygirl09 a răspuns:

Nu te duce. daca ai pe cineva alaturi de tine care te iubeste si il iubesti, nu merge.