| Mariela_1621 a întrebat:

Ce parere aveti despre fantezia asta? Mie mi se pare deja prea de tot.
Iubitul meu are o propunere pe cat de ciudata pe atat de scarboasa straight face.
El imi sugereaza ca atunci cand facem sex oral, mai precis el mie, sa folosim sosuri si condimente cum ar fi ketchupul, mustarul sau maioneza iar eu i-am explicat ca e ceva dezgustator nu am cum sa accept asa ceva ca nu sunt pui la rotisor laughing asa ca l-am refuzat. Voi ati accepta asa ceva?

Răspuns Câştigător
| lyrics a răspuns:

Ok...
ketchup, mustar, maioneza.nuu
frisca, chili...ar fi ceva.
totusi, cred ca daca veti incerca cu chili nu va mai avea chef de sex oral cu condimente

34 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Dar el nu are tacamuri acasa?!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ţie ţi se pare scârbos aşa ceva? Te simţi bine? Sigur nu ai temperatură?
Nu de alta, dar ştiam că ţie îţi plac toate lucrurile ieşite din comun, hot, chiar şi condimentate!

pa, pa.

| AnonimA a răspuns:

Moriiiiiiii

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Oare ii ia locul lu littletweety?thinking

| Alex0194 a răspuns:

Ai dreptate, nu incalci regulile siteului, le incalci pe cele a bunului simt scuza-ma ca-ti zic, dar exagerezi. Acesta nu este nici pe departe un site de expus fantezii sexuale ci un site pe care ar trebui puse doar intrebari serioase nu fanteziile voastre sexuale... sa fim seriosi, chiar sa zicem ca ar fi chestii adevarate ce ne intrebi tu e necredibil ca pui cel putin o intrebare pe zi cu fanteziile tale sexuale si aventurile tale ce mi se par imposibil in lumea reala... bine daca ne intrebi dintr-un univers paralel de la ani lumina distanta mai zic si eu dar toate fanteziile si intamplarile astea ce ni le zici tu sunt imposibil de realizat atatea intr-un timp asa scurt in lumea reala. Cu totii ne dam seama ca faci baza si vrei sa-ti bati joc de noi si de site. Repet: site-ul a fost facut pentru intrajutorare nu pentru bataie de joc sau expunere a fanteziilor sexuale. Vedeam o intrebare " de unde afla copii de sex" pai cum sa nu afle cand categoria asta a ajuns loc de spus fantezii sexuale? N-ai ce face? Pai sunt o multime de lucruri de facut, cauta-ti un hobby uite aici un site foarte fain poate gasesti un hobby ce sa-ti placa in afara de batut joc de acest site de acesti useri care isi pierd timpul sa iti raspunda http://www.alegeunhobby.com/

| andreea_9470 a răspuns:

Sa-ti puna si ardei iute sa te saturi odatalaughing

| AndutzaAndu a răspuns:

rolling on the floor)))))))
Cu usturoi pe... ta e mai "condimentată" fantezia lui. smug

| GuessWho_8607 a răspuns:

Mai, eu nu te inteleg. Vad ca scrii corect gramatical, ai o exprimare buna, dar aberezi intr-un hal...Am vazut o gramada aici care nu scriu corect.
Parerea mea e ca tu esti o fata inteligenta, dar nu inteleg de ce pui intrebarile astea absurde.
Spune-mi si mie ca sa nu mor prost.
Daca prin intrebarile astea crezi ca razi de cineva, ...nu e deloc asa.
Chiar iti place sa te injure lumea? Ce trebuie sa facem sa te oprim? Sa aprindem tortele?

| oz a răspuns:

Eu nu stiu cat va tolera conducerea(stela?)prostia asta... o data, de doua...creatker,salveaza-ne tu.

| νєησм a răspuns:

Mariela stai linistita mie imi plac rau de tot intrebarile tale si nu as vrea sa incetezi cu ele esti super:X A si in legatura cu intrebarea thinking Nu cred ca as accepta continua tot asa wave

| BoBBy a răspuns:

E scarboasa rau

| Anakatsu a răspuns:

Cred ca ar trebui sa va luatzi de manute si sa va duceti la psiholog :Xhappy

| DeeDee_4511 a răspuns:

O doamne! d'oh

| lunarwolf a răspuns:

Jet,băăăăăăă.

| Dutzulescu a răspuns:

E super fantezia.Iti mai dau eu o idee. Spune-i sa-ti toarne Tequila si sa-ti flambeze "perspectiva". O sa miroasa a soric de scroafa in toata casa.

| Sconcsiş a răspuns:

Mai bine baga-ti un sendvici in p***a laughing

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Sincera sa fiu, nu asi accepta asa ceva deoarece este un lucru scarbos.happy

| snak115 a răspuns:

Noi toti de pe TPU am accepta un singur lucru:sa iti gasesti o alta activitate in afara de stat pe net. 24 de ore din 24 esti prezenta aici... si totusi toate povestile pe care ni le spui oare cand se petrec? sau cu o mana ii faci masaj lu' iubi si cu una scrii.

Sfatul LION : STAI AFARA!

| vampirika a răspuns:

=]]Nu.l.ai intrebat daca vb serios.***. Eu zic sa mananci tu paprika si sa ii faci lui sa vezi daca mai comenteaza sau daca mai poate ceva oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| muzicalBoX a răspuns:

Probabil vroia sa faca salata de beovlaughing mai ai si alte fantezi culinare?

| fLutu17 a răspuns:

Eu zic sa-ti dai cu un usturoi in both!:X

| mitu86 a răspuns:

Dar ketchupul sa fie iute ca sa fie treaba...treabâ

| danaalexa a răspuns:

Cum de ti se pare scarbos? Mie nu, si sunt normalarolling on the floorrelativ.Nu asa facea asa ceva sti de ce? Pentru ca sunt normala.DE tine ma mir...rau

| DeadAngel a răspuns:

Ma mir ca ai refuzat la ce intrebari ai, fato esti toatl obsedata de lucrurirle astea, gasesteti ceva de facut utillaughingacum ce intelegi prin utillaughingbig grin

| DeadAngel a răspuns:

Ar trebui sa ti se stearga contul...sau nusj ceva pe bune, tu le ce folosesti netu? folosestel la ceva util pentru tine cum ar fi...:un pshihologwinking

| RainDrop a răspuns:

I-a pune tu sos de chilli acolo, sa vezi ca nu o sa mai vrei!

| capisci a răspuns:

Cat te poti distra cu cei care chiar pun botul la intrebari de genul.