| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre tipii care plac anumite fete si vorbesc cu ele pe diferite rețele de socializare și chiar le dau de inteles ca le place de ele, dar când se vad in viata reala doar le salută din cand in cand si in rest nu le baga in seama?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate îi e rușine, e mai timid chiar dacă nu pare. ori vorbește din plictiseală și în rl are ce face și nu mai depinde de vorbitu cu tine

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

S-ar putea sa fie timizi undercover. Sau pur si simplu baieti fara experienta, care incearca in toate partile, dar nu stiu ce le place, ori nu stiu ce sa faca in continuare.
Ar putea fi si "smecherasi" care incearca la toate, sa vada care pune botul usor, ca sa faca rost de sex. Dar nu prea vad eu rost de sex din asa ceva.

| OldSoul a răspuns:

Pai poate cand va vedeti in realitate nici voi nu sunteti singure, sunteti cu prietenii, familia, si asa mai departe, prin urmare, pare un moment neadecvat pentru a se baga in seama.

| alina2k18 a răspuns:

Pe Facebook se dau SPARTANI, față-n față ȘOBOLANI laughing vorba canteculuiwinking
Ce parere sa am, niste timizi care nu stiu sa socializeze in real ci doar sa scrie mesaje laughing

| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

Eu-s timid ca nici prin mesaje nu le bag in seama happy.
Multe cred că le dau cu seen in viața reală și se enervează că nu le bag in seamalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt persoane foarte destepte, deoarece unele fete sunt super ok pe chat, insa in realitate sunt niste dihanii educate in porumb

| Trustmotorcy a răspuns:

Oamenii trăiesc deja prea mult în tehnologie și comunică mai mult prin mesaje, e cumva normal să aibă probleme în viața reală, în comunicarea verbală.

Nu e vorba tot timpul de interese ascunse, băiatul poate să fie efectiv timid și incapabil să exprime ce simte, deși cred că se poate observa cu ochiul liber.

Sunt indeciși pentru că nu au experiență. Sunt nesiguri și nu știu să reacționeze.