| LittleLiar a întrebat:

Ce sa ii iau iubitului meu de ziua lui? Implineste 18 ani. Acord fundita pentru cele mai bune idei. La haine nu ma bag, e mult prea pretentios in materie de vestimentatie.

Răspuns Câştigător
| Ina93 a răspuns:

I-ai un ceas ..parfum. poati sa ii faci o perna cu voi doi ..parfumuri ..sau daca nu fai o seara de vis devil

| LittleLiar explică (pentru Ina93):

Eh seara de vis nici nu iese din discutie laughing. Pai draga mea, ceas i-am luat anul trecut de 1 martie. Cred ca un parfum ar fi o idee excelenta. big grin Multumesc.

| Ina93 a răspuns (pentru LittleLiar):

Cu placere

6 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Http://www.butterflytrading.ro/Poze/Produse/felinare_inima.jpg

felinar thailandez
sau chestii personalizate
da o raita prin mall si gasesti cu siguranta ce sa-i iei :)

| asdfghjhghkjj a răspuns:

De ziua lui poti sa ii dai inima si toata iubirea tawinking sau un lantisor dintracela in forma de inima pe care scrie"I love you"si o jumatate din el sa o dai lui, o jumatate sa o pastrezi tuwinking ps: sa ii spui "la multi ani!" din partea mea happy

| byanka32 a răspuns:

Iti sugerez sa-i daruiesti o poza cu voi 2 o decorezi frumos sau ii cumperi ceva unde sa poti pune poza, un ceas, gandeste-te la sportul sau preferat si cumparai cv care face parte din subiectul : sport : sau portofel Sper ca te am ajutat

| crissy21 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un ceas sau un parfum de firma...