| Biutzaaaaa a întrebat:

Ce tehnici sa mai folosesc in sexul oral pe care il fac prietenului meu? Vreau sa il satisfac cat mai mult posibil.Baieti...cred ca voi stiti cel mai bine ce i-ar placea,dar fetelor... daca aveti si voi idei, ajutati-ma happy dau funda

Răspuns Câştigător
| Giuvaer a răspuns:

Din ce am citit pe sarite nu am vazut un raspuns concret.Ca e bine sau nu sa faca un oral 14-15 ani cat are, ramane la latitudinea ei.

Uite fata mea http://www.vice.com/ro/read/ghidul-vice-pentru-un-blowjob-bun
de aici de descurci singura, mi se pare cel mai bine scris articol pe tema asta.

P.S pentru baietii care vor sfaturi despre reciprocitatea acestui serviciu, gasiti pe acelasi site un ghid si pentru voi.

122 răspunsuri:
| 1DeadMemories a răspuns:

Si eu mi am inchis un cont aici, fix pe motivul asta, trolli care pun fel de fel de intrebari, doar- doar e raiting pe TPU ..sucks

| Biutzaaaaa explică:

Sunt destul de mare! tongue

| 1DeadMemories a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Cred ca ar fi cazul sa vorbesti cu mama ta despre aspectele astea.Noi,aici, nu suntem in masura sa fim obiectivi dand raspuns unui minor.Nu i nimeni in masura sa ti faca tie educatie pe internet,daca ai ajuns sa faci lucrurile astea, inseamna ca exista o prapastie intre tine si parinti,nu exista comunicare.Tu, un copil fiind, visezi cai verzi pe pereti, nu esti constienta de cum te va afecta pe viitor o prostie facuta acum.
Iti doresc multa minte si nu mai cere sfaturi pe internet, cei mai in masura sa ti dea sfaturi sunt parintii.Doar ei iti vor binele.Noi, astia de pe net, suntem nimeni, si nu ne intereseaza ce se intampla cu viata ta.

| Biutzaaaaa explică:

Cum adica altcineva.El e doar al meu.Si el stie foarte bine asta.

| Biutzaaaaa explică (pentru 1DeadMemories):

Nu pot vorbii asa ceva cu parintii.In primul rand ca ar fi jenant si 2. ei nu ar accepta ceea ce fac si m-ar inchide pe viata cred. daca asta e ce imi place mie si lui nimeni nu ar trebui sa incerce sa ne opreasca.

| 1DeadMemories a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Hai ca o dai in "Romeo and Juliet"... mie fimea de mi ar spune asa ceva, i as explica de ce nu i bine si ce implicatii negative sunt, doar nu ma apuc sa i dau la oase ...in fine, totul tine de educatie, si cum se pare ca n ai primit o, faci ce te taie capul. take care

| LineGuide a răspuns:

Trebuie sa pleci incet, si sa maresti intensitatea pe parcurs, pentru ca asa devine interesant. Nu trebuie sa ti mult treburile pe loc, pentru ca intervine monotonia, si daca vezi ca un gest e mai excitant pentru partener, fa-l mai rar, si mai accentuat.
Mult noroc!

| 1DeadMemories a răspuns:

Apropo,maica ta poate afla usor, e de ajuns sa dea cineva share la postarea asta la prietenii pe care i ai pe FB, se va gasi unul sa i arate,,, asa ca, mai subtire cu netul si cu tampeniile astea

| wawe a răspuns:

Oral fac multe, dar putine se pricep, "artistele" asa cum le numesc eu.
Imi place ca vrei sa inveti cum sa faci asta "ca la carte", e greu de gasit in ziua de azi o fata care face m*ie bine.
Succes pe mai departe!

| Biutzaaaaa explică (pentru LineGuide):

Multumesc :*

| Biutzaaaaa explică (pentru wawe):

Multumesc happy

| Biutzaaaaa explică (pentru 1DeadMemories):

Mama nu are fb si nici nu stie sa foloseasca un laptop rolling on the floor))))))))) si am prieteni buni.nu i-ar arata

| Biutzaaaaa explică (pentru 1DeadMemories):

Nu e adevarat.imi cunosc parintii si stiu cum ar reactiona.Am primit o educatie foarte buna dar mie asta imi place.That's it.

| 하나 a răspuns:

Nu vreau sa te jignesc dar din cate am citit tu esti complet oarba. Lasa sexul si gandeste-te la scoala. Reciteste tot ce ai scris, ca eu pana acum mi-am dat 1000 de facepalm-uri. Mai ales sexul oral. Just no. @AlexanderAdrian tu nu-ti dai seama ca o incurajezi sa faca sex, riscand sa ramana chiar insarcinata? Oameni buni.
Iubirea e falsa. Prieteni cu beneficii? Serios? Gandeste-te unde o sa ajunga relatia voastra daca o tot tineti in ritmul asta.
In fine, si asa nu dai doi bani pe raspunsurile noastre, le alegi numai pe alea care iti convin.
Have fun.

| 1DeadMemories a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Pai vezi, aia nu i educatie ...fimea sta cu laptopul langa mine, stiu toate parolele ei de mess, fb ...stiu orice miscare face laughing)))) asta insemna interesul unui parinte

| Biutzaaaaa explică (pentru 1DeadMemories):

Ba nu asta este regim de Hitler. laughing)) mai da-i si tu spatiu.

| Biutzaaaaa explică:

Razi de mine cumva? O.o

| evelyn000 a răspuns:

Vai....sunteti de groaza. ce e asa in neregula cu sexul oral? poate fata chiar simte placere in ceea ce face...va cerut doar sfaturi nu sa o judecati. si sa imi spuna mie care e baiatul ila care nu-i place sexul oral sau fata care si-a refuzat iubitul in pat in aceasta problema

| Biutzaaaaa explică (pentru 하나):

Ma gandesc si la scoala nu iti fa griji.Am doar note bune, si faptul ca sunt fericita ma stimuleaza sa invat.Ce aveti cu sexul oral? E chiar bun.Nu risc sa raman insarcinata atata timp cat nu fac sex normal.Tu unde crezi ca va ajunge relatia noastra? eu nu te inteleg.Belive me...i am having fun happy :*

| Biutzaaaaa explică (pentru evelyn000):

Multumesc pentru intelegere :* Ai mare dreptate in ceea ce ai zis despre fete si baieti. happy Cred ca doar tu si inca un baiat nu m-ati judecat. Multumesc ^^

| Danysan a răspuns:

Si eu suspectez activitate nelegala pe TPU-Cred ca sunt si unele intrebari puse doar sa revitalizeze topicu.:-p

| JasminNoir a răspuns:

straight face Cand ti-am citit intrebarea, ti-am dat din start 12 ani. Se pare ca m-am inselat. Ai 14. Bun, acum ma duc sa ma-mpusc.

| Biutzaaaaa explică:

I am big enough to know what i am doing.I am doing it right because it makes me and him happy.You better not tell me what to do.I know what i am doing.I just asked for an advice to make me better at this...i didn't ask for critics.

| SatanLovesYou a răspuns:

That "engrish"...Oh well...
If I were your mother, I would beat the crap out of you. 14 and mature? You don't say~ *insert meme here*
Also...I smell arrogance - and stupidity.
Whatever, you don't give a f*ck about our opinion. Of course, you're probably in love with that guy and you believe* (you spelt that wrong) everything he says to be true.Of course, he comes with a stupid idea and I accept it just because I'm dumb enough to be fooled by "love". How beautiful. My deepest apologies. I've mistaken you for Einstein.

PS.: He doesn't love you. He uses you. He will never love you. Happy ending - for him. For you...a continuation of an illusion.

PS.2: He pees on his d*ck.

| SatanLovesYou a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

"I just asked for an advice to make me better at this..."
What about an English dictionary? Better. Way better.
Oh! And English classes too! I bet you're skipping most of them.
If you post anything on the internet, be sure you'll "meet" critics. It's unavoidable. And...most of them are right. Atleast on this topic. What about some philosophy?
*switch to RO*
Ce note ai la scoala? Sunt chiar curioasa.

| Biutzaaaaa explică (pentru SatanLovesYou):

I was texting quick and i did a mistake.WOW....kill me. I learn English since kindergarden so i think i am good enought.Btw I took Cambridge with the best qualifiers. big grin I don't care what you say about us.I know what is between us. Bye :*

| FlameHaze a răspuns:

*facepalm*
Mdea, ai 14 ani, eşti mare ce să spun.
Sincer, mi-e chiar milă, să-şi bată p.a de tine în halu' ăsta; în fine fă ce vrei da' gândeşte-te la consecinţe.winking

| DeeaMarry a răspuns:

Sunteti prieteni cu beneficii, dar iti ofera afectiune. Te cam contrazici.
Oricum, e viata ta.
Daca as fi in locul parintilor tai as muri de rusine. Pacat ca la ei nu te-ai gandit, pentru ca intr-o zi or sa afle nu doar ei, ci majoritatea apropiatilor tai.
Intr-o zi o sa iti vina sa te dai cu capul de pereti, dar o sa fie prea tarziu.

| Dariusuu a răspuns:

Dacă la 14 ani practici sexul oral îţi dai seama ce vei face la 18 ani.

Degeaba venim noi cu argumente cu salvări că în capul tău e totul gol.

Tu chiar nu ai demnitate.

| SatanLovesYou a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

And yet, I still found 4 mistakes in this "text".
I'm younger than you. Irony...
OH. If you wish so, I shall kill you. Where do you live? +1 for humanity.
Cambridge? So? Irrelevant.
You don't care? Of course, that's humanity's biggest "demon". Ignorance. Yes, keep on, suck his d*ck, maybe at a point you'll realise it wasn't the best decision of yours. Some people just learn it that way. The harsh way.