| Biutzaaaaa a întrebat:

Ce tehnici sa mai folosesc in sexul oral pe care il fac prietenului meu? Vreau sa il satisfac cat mai mult posibil.Baieti...cred ca voi stiti cel mai bine ce i-ar placea,dar fetelor... daca aveti si voi idei, ajutati-ma happy dau funda

Răspuns Câştigător
| Giuvaer a răspuns:

Din ce am citit pe sarite nu am vazut un raspuns concret.Ca e bine sau nu sa faca un oral 14-15 ani cat are, ramane la latitudinea ei.

Uite fata mea http://www.vice.com/ro/read/ghidul-vice-pentru-un-blowjob-bun
de aici de descurci singura, mi se pare cel mai bine scris articol pe tema asta.

P.S pentru baietii care vor sfaturi despre reciprocitatea acestui serviciu, gasiti pe acelasi site un ghid si pentru voi.

122 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Bravo tie ca iti place sa faci chestiile astea cu toate ca nu esti la varsta cu care poti face cu adevarat mai asteapta si tu oleaca si o faci chestiile astea la greu nu o sa te mai saturi

| Koshkin a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Esti o ploada. Stai linistita, nu esti singura curva de 14 ani. Toate din generatia ta sunt, stau cu gandul la **** de n-a vazut lumea.