| Biutzaaaaa a întrebat:

Ce tehnici sa mai folosesc in sexul oral pe care il fac prietenului meu? Vreau sa il satisfac cat mai mult posibil.Baieti...cred ca voi stiti cel mai bine ce i-ar placea,dar fetelor... daca aveti si voi idei, ajutati-ma happy dau funda

Răspuns Câştigător
| Giuvaer a răspuns:

Din ce am citit pe sarite nu am vazut un raspuns concret.Ca e bine sau nu sa faca un oral 14-15 ani cat are, ramane la latitudinea ei.

Uite fata mea http://www.vice.com/ro/read/ghidul-vice-pentru-un-blowjob-bun
de aici de descurci singura, mi se pare cel mai bine scris articol pe tema asta.

P.S pentru baietii care vor sfaturi despre reciprocitatea acestui serviciu, gasiti pe acelasi site un ghid si pentru voi.

122 răspunsuri:
| Biutzaaaaa explică (pentru FlameHaze):

Eu am spus doar adevarul draga :*

| docil a răspuns (pentru annna69):

Si el o iubeste in gura!

| Biutzaaaaa explică:

BLEAH!

| docil a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Vrei sa dsicutam?

| Biutzaaaaa explică (pentru docil):

Despre ce?

| docil a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Vezi ca ti-am trimis mesaj! hai sa vb pe privat!

| fotbalistata a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Ce naiva esti

| Biutzaaaaa explică (pentru fotbalistata):

De ce spui asta?

| katy27k a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Iti dai seama ca lumea de aici te asociaza cu profilul de facebook si pot iesi vorbe despre tine pe tot internetul? daca vad parintii tai ca tu cu mana ta ai scris "si dat drumu in gura mea si nu mi se pare scarbos" pfoai

| katy27k a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Asta incurajezi tu sa faca un copil de 15 ani? nu te gandesti ca va ramane fara mandrie si onoare in societate? daca in locul ei era fica ta care o vei avea peste ani de zile? tot asa i-ai zice? du-te si ia-ti **** fara pic de jena? sunt de acord nu e rusinos atata timp cat este sigura ca va ramane cu el restul vietii si ca la nervi sau la o betie cu prietenii nu va zice "i-am dat la **** aleia o gramada" vesi si tu ce spui frate ca e in joc viata ei aici daca iti pasa arata asta daca nu dispari!

| katy27k a răspuns (pentru 1DeadMemories):

E varza generatia asta mi-e teama ce va deveni urmatoare...o sa-mi tin fata in lesa ca sa nu alerge dupa pl

| katy27k a răspuns (pentru 1DeadMemories):

Adevaru e ca mailuri conversatii toate pot fi sterse...sunt unele chestiic are daca vrea sa nu le stii nu le vei stii niciodata cea mai buna metoda e sa o faci sa iti zica singura nu sa cauti tu pana si in cosul de gunoi

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru katy27k):

Bati campii. nu toate persoanele sunt jigodii asa cum crezi tu ca sunt.

| katy27k a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Si? garantezi tu pentru baiatul ala ca atunci cand va avea 17 ani si se va fi despartit de ea si se va imbata cu prietenii nu o va face sa se simta ca o panarama? garantezi tu asta? stai poti garanta asta pentru orice alta persoana de pe lumea asta? nu nu poti pentru ca la betie nu stii cum reactioneaza o persoana si chiar si treaza la nervi persoana e capabila de orice... si tu stii foarte bine asta dar vrei sa para ca ai dreptate ne mai auzim cand vei avea o fiica sa vad ce mai zici atunci si daca vei mai zice " nu toti sunt jigodii" asa nu sunt dar oricand pot deveni sau poate deja sunt tu crezi ca ea este capabila sa recunoasca un prefacut cand sta in fata ei si o minte in fata? nici tu nu ai putea lasa-te de sfaturi daca nu stii sa le dai

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru katy27k):

Coboara tonul si uita-te la "sfaturile" tale si apoi critica pe altul. Daca mergi pe principiul ca oricine se poate imbata, de fapt se imbata sigur si o porcaieste pe fosta prietena atunci iti urez celibat fericit pan la adanci batraneti.

| Biutzaaaaa explică (pentru katy27k):

Uite eu inteleg situatia.fiecare aveti un punct de vedere si la ceea ce ai zis tu nu m-am gandit pana acum.un singur lucru stiu sigur.atata timp cat se poarta frumos si suntem foarte bine impreuna nu cred ca se va intampla nimic rau. oricum am 15 ani.sunt mare.nu stiu ce faceti asa mare taraboi.altii la 10 ani fac asta si lor nu le zice nimeni nimic.nu vad ce este rau in ceea ce fac.mai ales avand in vedere ca nu fac la 10 ci doar unuia.the one and only. Incercati si voi sa ma intelegeti

| katy27k a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Fi sigur ca la un moment dat se va intampla prietenii de la care te astepti mai putin te injunghie pe la spate tu in ce lume traiesti ai impresia ca totul este roz si ii zici unui copil de 15 ani ca isi poate lua m*ie linistita fara pic de jena...

| katy27k a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Si cand nu se va mai purta frumos? toata lumea in fata iti e prieten si pe la spate te vorbeste daca ai fi inteles te-ai fi orpit de mult din ceea ce faci.fi sigura ca nu tu te faci de ras ci parintii tai multi din scoala ta stiu totul oare ei nu le zic parintilor lor oare asa nu pot afla si parintii tai? le va fi rusine cu tine.si se pot intampla multe dar pe bune e viata ta dar mai tarziu o sa-ti para foarte rau iar daca nu iti va parea rau asta inseamna ca ori ai ajuns sa o faci de prea multe ori la prea multi oameni...

| Biutzaaaaa explică (pentru katy27k):

El nu va face niciodata asta.nu ma va barfi sau ceva de genul.il cunosc destul de bine incat sa imi dau seama.plus ca niciodata nu voi face altcuiva.el e singurul si unicul.the one and only.il iubesc doar pe el si asta nu se va schimba.il iubesc de ani buni.♥

| katy27k a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Tu chiar crezi ca te mariti cu el? nu nu o sa o faci si cand o sa te mariti cu altul? dupa ce ai facut-o atata timp o vei face si pentru ala ori te va convinge sa o faci si vor fi deja doi carora le-ai facut-o.

| Biutzaaaaa explică (pentru katy27k):

Nu cred ca voi vrea pe altcineva.sa spunem ca ai dreptate.sunt doar 2 nu 100.deci.

| katy27k a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Tu nu vei vrea.dar el? nu cer sa intelegi ai doar 15 ani ti-am zis mai citeste pe la 17 oricum procentu de divort in zilele noastre e foarte riticat si de la 2 la 3 si mai departe nu e decat un pas. eu te intreb chiar ai vrea ca intr-o zi fiica ta sa faca la fel? gandeste-te bine

| Biutzaaaaa explică (pentru katy27k):

Nu neaparat ca as vrea sa faca la fel dar eu as discuta cu ea despre asta si i-as respecta dorintele.cu totul diferit de cum gandesc parintii mei.stiu ce inseamna sa nu poti discuta cu parintii despre asta pentru ca sunt cam din alta era dar eu vreau sa o pot ajuta pe fata mea.eu oricum vreau 2 gemeni baieti.si asa voiam de mica.

| katy27k a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Si daca te mariti cu altul si apoi vine el la tine si iti zice aa noi eram prieteni cu beneficii nu vrei sa fim iar? o sa accepti si o sa il iseli pe viitoru tau sot ce el? sau daca nu o sa vrea mai mult de la voi dar o sa vrea sa ramaneti prietenii cu beneficii mere...ce vei face vei accepta sa ramai "prietena cu el" si te vei marita cu altul?

| Biutzaaaaa explică (pentru katy27k):

Nu ma voi marita cu cineva decat daca il iubesc cu adevarat.asta nu cred ca se va intampla deoarece il iubesc prea mult pe el.ce va fi...va fi.voi trai si voi vedea.

| Jasmiiiinnne a răspuns:

Sugi **** :*

| Biutzaaaaa explică (pentru Jasmiiiinnne):

?

| Capone2013 a răspuns (pentru Biutzaaaaa):

Buna. Incearca tehnica trage martanu de coade te va ajuta garantat

| MIkii97 a răspuns:

Nici o tehnica. Cel mai bine e sa stai in genunchi in fata lui ii pui mana stanga pe testicule si mana dreapta pe penis, in timp poti sa mai lingi penisul de la testicule in sus, cand ajungi la cap il il sugi si de aici continui. Poti sa ii mai lingi testiculele si cu mana dreapta i-o freci asta e buna inainte sa ejaculeze.Barbatului meu ii mai place sa stau intinsa pe pat cu capu la marginea patului si sa imi puna el penisul in gura. Daca poti, baga-l pe tot si uite-te la el in momentul ala o sa il excite la maxim.In fine faci astea doar daca e barbat adevarat adica nu deala sa se laude dupa la prieteni.Si poate iti intoarce si el favoarea.Cred ca ai vrea si tu sa iti ofere un cunnilingus nu? Daca te-ar iubi asa ar trebui sa faca.

| Shi_Atat_Marian_1997 a răspuns:

Uite, nu pot spune ca ce ai facut e corect, dar nici gresit, Tu ai facut asta din dragoste, te inteleg, Dar nu trebuie sa zici la toti, ramane intre voi, Bafta