| Dede_6776 a întrebat:

Ceao, sunt de 5 luni cu o fata....ne intelegem bine doar ca se supara din orice? din cauza ca am fost tot dupa ea sa ii fie bine tot? ce sa fac sa nu mai fie asa?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Gasesti tu alta decat cu o toanta mai bine fara

| neutrino a răspuns:

Pe fete, trebuie sa le accepti asa cum sunt: capricioase, dar frumoase si intotdeauna, cel putin interesante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E geloasa, explica-i ca gelozia nu are ce cauta intr-o relatie, daca doreste sa fiti impreuna in continuare trebuie sa se lase de asa ceva, este greu cu despartirea dar de ce nu "bolnav in pat decat sub pat "?

| unknøwn a răspuns:

Aşa şi trebuie.
Tu eşti doar un sclav care face pe plac fetei.
Dacă vrei să creezi atracţie între tine şi o fată NU TREBUIE să-i faci pe plac.
Bă tu eşti bărbat, nu?! Păi atunci fă să se vadă cine-i *** în relaţie şi cine decide.
Grow up boy, be a mutherfucking MAN!

| varcolaccc a răspuns:

E vai de viata ta de relatie. Nu e bine ca se supara asa des. Despartete de ea cea mai buna soluție presupus.

| LittleShyDevil a răspuns:

Buna! Asa mi se intampla si mie. Oricum revenim la tine, trebuie sa vorbesti mult cu ea, calm si sa discuti despre ce te deranjeaza si ce nu. Ii explici frumos si calm cum sta treaba, daca te iubeste cu adevarat te va intelege. happy O zi buna!

| suntZeu a răspuns:

Atitudinea gresita, a vazut ce slab esti si te ia de prost, trebuie sa stie ca daca spune ceva ce te deranjeaza tu nu esti un mupet sa vi sa spui "Scuzeee iubitica mea, ce vrei sa fac pentru tine sa ma ierti" parca vad ca daca se desparte de tine o sa mergi sa ii spui "Cu ce tiam gresit?" nu mai poti schimba ea deja te-a perceput ca pe restul care ii fac palat...numai cu alta o poti lua de la 0, asta o sa te toace (o meriti)

| Melek27 a răspuns:

Ignoro.winking

| xRelax14 a răspuns:

Nu e obligatoriu sa recurgi la despartire, eu zic sa stai de vorba cu ea, sper sa va intelegeti. Doar prin conversatie puteti sa va intelegeti, uneori gesturiile nu ajuta. Iti urez mult succes!

| Sk_Bogdan_1997 a răspuns:

Frate, intr-o relatie trebuie sa aveti incredere reciproca! chestiile cu suparatu' din orice sunt fite. Parerea mea trebuie sa fi indiferent/a, eventual sa va despartiti daca nu merge nici asahappy