| CarolinaXD a întrebat:

Copii,am o problema...din nou...Deci imi place de un baiat super dragut, dar nu reusesc sa imi dau seama daca si el ma place! In pauze si chiar si in timpul campionatului de fotbal se uita la mine, pe hol se uita la mine CHIAR PESTE TOT!happy imi place mult de el si nu stiu ce sa cred.Help,dau funda!

Răspuns Câştigător
| Aneel a răspuns:

Eu cred ca el chiar te place adica nu mereu se uita cineva dupa tine atat de patrunzator cum ai spus tu, ar trebui sa vorbesti cu el pentru ca baietii mereu au fost mai timizi si ai sa vezi ca o sa ai de castigat. Fundita? iti mai pot da niste sfaturi beton!

| CarolinaXD explică (pentru Aneel):

Hay sa te vad cu sfaturile alea betonlaughing

| Aneel a răspuns (pentru CarolinaXD):

De ce razi? chiar iti voi da!

| CarolinaXD explică (pentru Aneel):

Pai haybig grin

| Aneel a răspuns (pentru CarolinaXD):

Ia-ti o fusta scurta! gata asta e sfatul cred ca va functiona laughing

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De multe ori privirea este inselatoare, am zis si sustin ca ochiul este cel mai parsiv organ al omului, daca crezi ca te place nu intra tu cu el in vorba las-l pe el sa fie primul care sa inceapa o conversatie, asta nu inseamna un buna si atat

| Ina93 a răspuns:

Hmm.daca vorbeste deschis cu tine si daca este apropiat de tine. poate ca ii place de tine

| Reality91 a răspuns:

Daca te urmareste cu privirea e clar ca te place, spre exemplu cind mi-a placut mult de o fata de la mine de la liceu mereu gaseam un motiv sa es la recreatie ca so pot vedea, ar trebui sa incerci sa vorbesti cu el, uneori baetii sint foarte timizi...

| tudosiero a răspuns:

Deci fi atenta. Baietii nu o sa refuze niciodata o fata, numai daca e e super urata. Deci te duci la el fara jena si incepi sa vorbesti cu el. Ce mai face sau cum iil cheama daca nu sti, na gasesti tu. si poti sa il iei si de mana poti sa ii ceri si numarul de telefon, el nu o sa zica nu daca ii place de u, asa si aici vine faza tare, cand il vezi ca e atras de tine pur si simplu pleci, ii zici ca ai treaba nu stiu si el va sta si se va gandi, si daca are numarul tau el o sa faca totul, numai ca tu trebuie sa te joci un pic cu el ca el sa nu isi piarda interesul daca intelegi. SUCCES