| anonim_4396 a întrebat:

Cum mias putea accesoriza uniforma scolara.sunt a 9-a si uniforma este astfel:pantaloni negri dar merge si blugi negri.camasa alba si un sacou obligatoriu care e visiniu.thinking idei?big grin(scuze categoria)

7 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Bai fifi, ciocu mic si joc de glezne ca tu inca esti in clasa a 7awinking

Pai ai putea sa iti iei o esarfa tot visiniehappy

| dyyva a răspuns:

Mai intai invata sa scrii

| AlleyChann a răspuns:

Intrebarea potrivita era : " Fac gramatica la scoala? " sau : " Cum am trecut clasa? "

| AlleyChann a răspuns:

1.Poti sa te scuzi pana ti se crapa tastatura, nu ne intereseaza, categoria gresita => ni se rupe.
2.Eu ti-am zis ca ai o problema cu romana...macar daca bagai o replica, o scriai si tu corect, asa de rusine macar.
3. Nu stii ce inseamna cuvantul handicapat, scrie acolo pe google : dex.
4. " Ba " sa le zici prietenelor tale, nu noua, ca nu ne cunosti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba ducetiva dracu cu toti de tampitii naibiilaughinglumea cere ajutor si voi :-J handicapatilorlaughing

| fifi13 a răspuns:

Nu o purta. nu mi se pare normal ca in clasa 9 sa porti uniforma... lacrima_toxxica daca vreii sa mai vb :-p

| fifi13 a răspuns:

bai inteligentule! vezi cas la liceu in anul' 2 asa ca nu comneta