| TzOpIl NeSuFeRiT a întrebat:

Cum pot sa imi dau seama daca prietenu meu care este in Romania ma iubeste si nu ma inseala?¿

Răspuns Câştigător
| whocares_5309 a răspuns:

Deci emisiunile gen" test de fidelitate " tradati in dragoste ...etc sunt regizate
trebuie sa ai incredere in el, doar va iubiti nu?
o relatie se bazeaza pe dragoste incredere si fericirehappy
atata timp cat tu ii oferi totul si te iubeste asa cum este este ok.
sti ce leaga o relatie la distanta? DRAGOSTEA

6 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nu ai cum. Ai incredere si bucura-te de relatia asta. E suficient de dificil de mentinut, avand in vedere ca tu esti in spania si el in ro, nu e nevoie sa mai pui presiune si cu gelozia. Bucura-te de ce aveti.

nony
| nony a răspuns:

E de ajuns sa dai un apel la OTV, o sa faca vreo 30000 de episoade pe faza asta, o sa afli 100% daca te inseala sau nu laughing

| fabiola a răspuns:

Si daca esti din aceeasi localitate, si vrea, te poate insela fara ca tu sa iti dai seama iar de iubit simti, oricat de mare e distanta!

| stephie21 a răspuns:

Poti apela la emisiunea " test de fidelitate", daca nu ai incredere in el! Ei rezolva tot sau mai bine zis distrug tot... lol! Glumesc bineinteles, lasa totul sa vina de la sine. De ce sa te gandesti ca te inseala, cand poti sa-l faci sa te iubeasca, sa va simtiti bine unul langa celalalt. De ce nu ai incredere in el si crezi ca te inseala? Ti-a dat motive? Daca te inseala, inseamna ca nu te iubeste si nu merita dragostea ta, deci nu vei avea de ca sa fii trista chiar daca vei descoperi ca te inseala. Sa privesti intotdeauna partea plina a paharului, sa fii mereu optimista si pentru moment bucura-te de prietenul tau!

| dayannutzza a răspuns:

Pi daca ai net si are si el fa-ti un id de fata nu-i zice lui si... spune-i k te cheama (x) si k vrei o relatie k el si k esti din localitatea lui si k ai varsta lui si i frumos si... k vreti sa va intalniti acolo...si il intrebi daca are prietena daca zice nu.inseamna k deja e-a dat pe o prostie de 2 bani...si poti increca si k telefonul punand o prietena sa vb k el si sa suni k nr privat tongueP mai multe sfaturi nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intr-adevar ti-a dat motive mai bine il lasii plangii o zii doua suferi chesttii din astea si trece :*:* daca nu fii fercita