| bogdan25 a întrebat:

Cum pot sa imi surprind iubita?

10 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Nimic nu e mai placut decat surprinderea care e insotita de sentimentele dragosteiwinking

| valy a răspuns:

Pai poti incepe printr-un buchet de trandafiri...iesiri romantice, restaurant(unul care are muzica buna)vorbe dulci, declaratii de dragoste, cadouri, poti incerca sa o rasfeti,. sunt multe multe chestii.bafta

| viatadecacatt a răspuns:

Deghizeaza-te in vampir si cand intra pe usa sari pe ea si o musti de gatrolling on the floor
reactii adverse:s-ar putea sa moara de inima

| oz a răspuns:

Cu o cutie cu bomboane, un buchet cu flori, cu vorbe spuse din inima, cu o cina facuta de tine, cu bunatate, cu intelegere, cu iubire, cu empatie...Si cel mai frumos este ca lucrurile astea le poti face in orice moment...

kratos
| kratos a răspuns:

Mers la film si cina romantica?

| cheloo74 a răspuns:

Daca erai mai explicit te ajutam. Vrei sa o surprinzi cu altul? Sa o surprinzi dezbracata? Sunt multe posibilitati...

| Aleluiaba a răspuns:

Cu un mic sarut si un tradafir rosu! Eu una as fi foarte fericita si impresionata de iubitul meu si l-as iubi din ce in ce mai mult

| vio a răspuns:

Du-te la ea cind nu te asteapta...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placut sau altfel?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Prin mici cadouri, ieșiri inopinante, etc.
Pa, pa.