| Vicutaaa a întrebat:

Cum sa nu mai fiu geloasa pe fostul meu prieten, cu toate ca stiu ca nu mai sunt impreuna cu el, totusi sunt gloasa pe toate fetele din priajma lui? Dati-mi vreun sfat`

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Simți asta deoarece nu l-ai uitat. Cel mai bine ar fi să accepți că nu mai poate fi nimic între voi și să ignori ceea ce vezi. Cu timpul n-o să-ți mai pese.

2 răspunsuri:
| 7639781254 a răspuns:

Din reflex, probabil inca mai tii la el...

| MissJJ a răspuns:

Nu-i mai acorda atentie, nu mai fii cu ochii dupa el.Accepta ca s-a terminat si reorienteaza-te spre alti baieti. Daca o sa vorbesti cu altul nu o sa te mai intereseze ce face fostul tau, incearca sa te concentrezi pe alte lucruri.