| anonim_4396 a întrebat:

Sfat! Inca mai tin la fostul prieten crying si acum am prieten si nu stiu ce sa fac. SFAT! Funda:* crying

3 răspunsuri:
| anaservic a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa faci tot posibilul pentru a te impaca cu fostul prieten. daca nu mai exista nicio sansa, ramai singura pentru o perioada de timp, pana cand sentimentele pentru el se mai diminueaza si vei fi pregatita pentru a incepe o noua relatie cu altcineva. nu e corect sa il tii pe prietenul tau actual incurcat, el sa investeasca sentimente in relatie, iar tu sa nu ii oferi nimic.

| BloodyBlade a răspuns:

Pai incearca sa te impaci cu fostul...te inteleg si eu trec prin asta acumsad dar daca nu mai vrea el incearca sa-l lasi in pace si fii mereu optimista, razi chiar daca sufletul iti plange si nu ii mai da prea multa atentie fostului sunt sigura ca va observa asta iar daca nu va veti impaca ramai cu actualul dar nu inceta sa speri daca chiar il iubesti pe fostul.Fii optimista mereu. Sper cate-am ajutat! Bafta!happy

| bety18 a răspuns:

El are prietena? eu zic, ca daca tineai la el nu te combinai cu acest baiat,chiar nu stiu,incearca sa discuti cu fostul tau prieten, si vedetiwinking spune-i ca tu tii la el, si vezi ce zice si elwinking