| Markusfrtt a întrebat:

Cum se numesc femeile care isi bat joc de barbati, dar barbati care isi bat joc de femei?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu vreau sa fiu rau dar voua fetelor va plac badboys curvari care stiti prea bine ca vor sex, acel baiat frumos,rau,hotarat, indiferent, rece e ca un magnet pentru voi in timp ce opusul lui baiatul al; a cuminte e bagat in freindzone sau mai rau nici unde, cand ne vom accepta ceea ce suntem vom evolua ca specie parerea mea, ce sa spun mereu cei puternici au calcat peste cel slabi, se vede 5% din populatia lumii detine 50% din bogatiile pamantulu, in viata daca esti bun esti luat de fraier de toata lumea indiferet de sex ne plac oamenii rai asta e adevarul i adoram, daca isi dau foc la casa nu ma vei uita dar daca isi fac un bine sigur ma vei uita

| Oana92 a răspuns:

Prosti!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nenorociti

| ubox7007 a răspuns:

Curve masculine si curve feminine

| aCek1ng a răspuns:

Barbati - Idioti
Femei - Idioate

| Kira5854 a răspuns:

Barbatii care isi bat joc de femei sunt ori barbati cu multi bani adica sunt cretini cu bani pe scurt, ori cocalari care nu stiu sa pretuiasca deci inculti, iar femeile care isi bat joc de barbati sunt ori pitipoance care isi abt joc si de ele cu cele 3"kile" de var pe fata si botul vopsit de zici ca-s batute, ori taranci care vor sa para destepte si sa iasa in evidenta in ciuda lipsei frumusetii sau a inteligentei. Toti se numesc prosti!

| Coquinne a răspuns:

Oameni care se comporta normal fata de aia care merita sa fie luati in bataie de joc.

| sile44 a răspuns:

Barbati vagabonti, iar femei usoare

| Ulraj a răspuns:

Femeile care isi bat joc de barbati:profitoare
Barbatii care isi bat joc de femei:porci
Cam asa merge societatea, daca o femeie profita de un barbat, acel barbat este considerat "moale" sau "fraier", iar daca un barbat profita de o femeie, e un nesimtit si un porc.
Deal with it.Se numeste feminism.