| d33a_9154 a întrebat:

Cunosc un baiat de un an si am mai avut cu el relatii da nu serioase si ascum in sfasit sunt cu el si stie ca plang dupa el si se enerveaza aseara cand ne-am intalnit mi-a da si 2 palme si eu i-am dat tot 2 laughingsi. apoi a inceput scandalul ca in el nu a dat nici o fata si tot asa. dar chestia care ma uimeste este ca inainte de asta imi spunea ca ma iubeste si ma saruta cu foc dar dupa ce ne-am certat asa calumea de tot m-am uitat in ochi lui si parca ii dadeau lacrimile. Chiar nu stiu ce sa fac. ajutati-ma .Sa ma mai impac cu el sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu te impaca.nu-i trebuiesc nici motive, nici nimic. ce-i aia d, omle, daca avea motive putea sa te loveasca? cauta altul, lasa-l si cat mai repede. dupa prima palma vine si a doua si a treia, nu se mai opreste. fugi de el cat mai repede cu putinta si nu te mai lasa injosita de toate haimanalele.fii fata desteapta!

19 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu e frumos din partea lui sa dea in tine, sa nu ii mai permiti asta, daca a fost mai din gluma se poate trece cu vederea, daca a fost serios atunci cred ca ar trebui sa vb cu el serios ca nu poti sa il lasi sa dea in tine, pentru ca daca vede ca treci mereu cu vederea atunci el o va mai face, nu ii permite, dar poti sa ierti de aceasta data...

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Oricat de tare v-ati certat, NU trebuia sa te loveasca! Asta ridica mari semne de intrebare! Ori are probleme cu nervii, si nu se poate stapani - si trebuie sa mearga la un control, ori nu tine chiar atat de mult la tine si nici nu te respecta, mai ales ca asta s-a intamplat dupa ce deja zici ca esti cu el! Te admir ca ai avut inspiratia si reflexul de a-l pocni inapoi - desi putea fi foarte periculos! - dar cred ca trebuie sa stati foarte serios de vorba, si sa vedeti daca aveti sanse la un viitor impreuna... daca nu, da-i Liber, tragi un plans, si cauti un tip mai serios si responsabil! Success!

| liz23 a răspuns:

A dat in tine...va mai da cu siguranta, e cel mai josnic lucru sa ridici mana sa dai, Iar in cazul tau e respectul fata de tine.

| zeeeeeex a răspuns:

Motivul pentru care ai primit palmele respective nu l-ai specificat. Doar ca plangi dupa el si ca se enerveaza de asta? Asta e o problema mare cu privire la comportamentul lui... Nu trebuie sa accepti palmele alea si sa te mai gandesti sa ii mai dai o sansa... Imagineazati cum o sa fie daca cumva o sa fie o cearta mai grava... il cheama pe Cena cu el sa te invete o lectie? Daca il iubesti si crezi ca merita mai dai o sansa dar nu te pripi... stai si analizeaza foarte bine vreo cateva zile decizia care ar trebui sa o iei si implicatiile ei... Take care!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Eu zic sa'i mai dai o sansa.....adica e foarte urat din partea lui ca te'a lovit si in mod normal ar trebui sa'l dai naibii dar daca tii cu adevarat la el mai da'i o sansa.....si spune'i ca daca mai da in tine o data te desparti definitiv de el

| Betty18 a răspuns:

Trebuie sa te gandesti foarte bine
dar oare faptul ca ti-a dat 2 palme nu este un motiv suficient sa NU te impaci cu el?
sau nu a fost prima oara cand te lovea, a mai facut asta?

SUCCES!

| M.J. a răspuns:

Mmm, poate palma ti-a dat-o in gluma si i-ai dat si u inapoi, deci sunteti chit, dar indiferent de situatie sa nu il mai lasi sa fac asta... u il cunosti cel mai bine, u stii daca mai merita o sansa sau nu... poate ca ii pare rau ca adat in tine, dar e prea orgolios sa isi ceara scuze...mai da-i o sansa, ce ai de pierdut? bafta

| byancutza a răspuns:

Pai cel care da in tine o data o va face si data viitoare dar cel mai bine ar fi sa discuti serios cu el iar daca chiar va iubiti mult ar mai merge o sansa dar daca se repeta povestea atunci ar trebui sa il parasesti pentru ca nu are rost sa suferi din cauza unui baiat si sunt multi care asteapta o fata ca tine deci succestongue

| Gabbitzu a răspuns:

O a 2 sansa nu strica... serios acum... nu ca sunt baiat, doar ca... nu stiu. daca el ti-a dat acele 2 palme pentru ca te-a vazut plangand etc ei bine eu iti spun ca uneorii noii barbati nu vrem sa ne vedem jumatatea suferind indiferent de caz... iti garantez eu caci chiar de ti-a dat acele 2 palme asta nu inseamna ca te iubeste. si in plus cum ai vrea sa reactioneze cand stie ca ti-a gresit,, poate ca nu e profesionist in relatii " si a decis sa se descarce putin ca sa simnti si tu ce a simntit si el cand te-a vazut plangand... Voii fetele chiar nu intelegeti sentimentele unora dintre noii barbati? voi chiar nu intelegeti ca VREM SA NE FIE BINE NOUO ATAT CAT SI VOUO... a 2 oara nu cred ca te va mai lovi ci cred ca va incerca sa pastreze o discutie cu tine,, eu 1 asa as face "

sau o alta faza... si eu am venit seara acasa de la munka si ma intan\lnisem cu prietena mea... ea era suparata si i-am spus un lucru... daca plangi dupa,, el " ceea ce nu exista atunci plangi doar tu iar daca plangi din alt motiv spune-mi si mie sa plang si eu laughing si ea sa repezit si mi-a tras o palma zdravana. ei bine motivul palmei a fost pentru ca ea credea ca rad de ea in timp ce ea jelea o persoana draga care,, plecase " aici cand am aflat m-am simntit vinovat si atrebuit sa imi cer iertare etc... nu crezi ca trebuie si tu sa mai dai o a 2 SANSA? thinking

succes...

Răspuns utilizator avertizat
| denisa_4752 a răspuns:

Doamne, ce sansa frate? da i papucii clar, eu niciodata nu ma mai impacam cu el! auzi tu sa dea in tine... dar el sa primeasca nu accepta! foarte urat! crezi ca daca s a intamplat o data nu se va mai intampla? alegerea ta...

| d33a_9154 explică:

Da cum sa fac ia iau iar legatura cu el ..nu pot sa ii zic sa ne intalnim ...si el oricum nu imi va zice ca e mult prea orgolios

| AtenA1991 a răspuns:

Cam nasoala situatie...eu nu sunt de acord k un baiat sa dea intr-o fata... daca da el acum la inceput in tine.nu te-ai gandit ce va fi mai tarziu? alegerea e doar a ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu!straight face I`auzi dom`le ce tupeu pe el sa dea in tine...nu da maica`ta(sau cel putin asa ar fi normal) si da el. Daca te impaci cu el, ar fi ca si cum i`ai permite si a doua oara sa dea in tine. Il calcam in picioare!winking

Ceau, sa fi iubita!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se merita sa iti fie mila de un barbat care trage intr-o femeie

| darkangel_1305 a răspuns:

Hehe eu cu prietena mea suntem ca genu sadomasochism adica sunt perioadele alea care le are orice om zi dinaia care te-ai trezit cu fata la cearceaf...si s-a intamplat sa fie de cateva ori asa...adica imi place sa o fac sa sufere sa vad cum plange sa ii spun ca ne despartim si daca urla la mine sa ii intorc spatele si sa plec de langa ea...si stiu ca de multe ori dupa chesti de genu asta merge akas...si ma suna dupa cate ore ca ce fac si dinalea...si in loc sa raspund eu raspunde o fata nu iubita o amica ...si ii spune sa ma lase in pace si din alea. ...si chiar dupa acea ma duc la ea akas si ma intreaba cum ii cu noua prietena si atunci ii zic adevarul in timp ce o sarut... mie unu imi chiar place si mi se pare sensibil de excitant... misto... poate si el ii genul meu adica cam asa cevatonguewinking

| darkangel_1305 a răspuns:

Hehe eu cu prietena mea suntem ca genu sadomasochism adika sunt perioadele alea care le are orice om zi dinaia care teai trezit cu fata la cearceaf........si sa intamplat sa fie de cateva ori asa.......adika imi place sa o fak sa sufere sa vad cum plange sa ii spun ca ne despartim si daka urla la mine sa ii intork spatele si sa plek de langa ea...........si stiu ka de multe ori dupa chesti de genu asta merge akas......si ma suna dupa cate ore ca ce fak si dinalea.............si in lok sa raspund eu raspunde o fata nu iubita o amica ........si ii spune sa ma lase in pace si dealea..........si chiar dupa acea ma duc la ea akas si ma intreaba cum ii cu noua prietena si atunci ii zik adevarul in timp ce o sarut...........mie unu imi chiar place si mi se pare sensibil de excitant .........misto ........poate si el ii genul meu adika kam asa cevatonguewinking

| betty3 a răspuns:

Da'l naibii si nu mai accepta nimic d la el, baieti mai sunt nu iti fa griji c totu ii inainte, azi 2 palme, miine 2 picioare si tot asa iti dai seama ce faci?, dac vrei s fii batuta in fiecare zi... e alegerea ta, dar nu te sfatui, el nu stie a pretui partea feminina, bafta

| xulescu_3166 a răspuns:

Este o prostie sa dai in cineva...
Indiferent ca este fata sau baiat. Nu exista provocare care sa-ti permita sa dai in celalalt. In concluzie el a gresit si daca a dat o data in tine va data si data viitoare. Ar fi fost bine ca tu sa nu fi dat in el, stii cel mai inteligent cedeaza... Oricum nu merita o a doua sansa. Iar tu invata sa te respecti pe tine insuti...