| JHsbjdhsb a întrebat:

Poți rămâne însărcinată dacă și-a băgat un deget in tine timp de vreo jumate de ora?(el și a atins penisul puțin înainte să bage degetul)

11 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Nu. Însărcinată rămâi prin sex ca la carte. Nu cu degețele

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da spermatozoizii de pe deget se duc la ovul si se face fecundareea

| Violleta2022 a răspuns:

Insarcinata nu, posibil constipata happy

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| VoidEternal a răspuns:

Of...
Doar daca degetul e un eufemism pentru penis. Și erai in perioada fertila.

Uneori am impresia că voi credeți că dacă vă uitați mai intens la un penis deja sunteți însărcinate.

| JHsbjdhsb explică (pentru VoidEternal):

Nu sunt în perioada fertila, din câte știu, dar sunt panicată pentru ca el și-a atins penisul înainte să bage degetele în mine, deci se poate sau nu?

| VoidEternal a răspuns (pentru JHsbjdhsb):

Nu ramai însărcinată dacă doar îl atingi! E nevoie de spermă pentru asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Răspuns final: Nu.

| Aditu94 a răspuns:

NU

| gogugogugogu a răspuns:

Nu.

| GenerațiaNouă2022 a răspuns:

Depinde care deget a fost