| DeepInside28 a întrebat:

Dacă am stat cu fosta prietena și am avut relații sexuale dese și acum nu mai suntem împreuna e posibil sa fi întreținut relații cu alte persoane? Nu e genul de persona ușuratică când e vorba de sex? Precizez ca ultimu Last sexual a fost acum o luna pentru ea.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa te gandesti la asta ca iti faci rau singur si in fond ce mai conteaza.
E adevarat ca nu iti trece asa repede dragostea dar nici sa te gandesti mereu la ea nu e bine. Daca nu v-ati despartit de mult poate nu a intretinut relati sexuale cu nimeni iar daca zici ca e fata serioasa sigur va intretine cand va gasi o persoana potrivita in preajma caruia sa fie.

| DeepInside28 explică (pentru Freya1):

Așa e, dar s-a întâmplat totul așa brusc

| Freya1 a răspuns (pentru DeepInside28):

Astepti un timp ca poate va impacati

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De ce întrebi internetul și nu pe ea?!?! Crezi că e vreo clarvăzătoare aici?
Și dacă ar fi, crezi în ce spun astea?!?

| DeepInside28 explică (pentru mihai69):

Am vrut sa văd niște păreri frustratule

| mihai69 a răspuns (pentru DeepInside28):

Și din ce parte a răspunsului meu ai dedus că aș fi frustrat?!? Sincer, mie-mi pare că tu ești... Auzi, ce te... pe tine grija dacă fosta și-o pune cu cineva sau nu.
rolling on the floor

| alina2k18 a răspuns:

Pai ai raspuns deja 'Precizez ca ultimu Last sexual a fost acum o luna pentru ea. '

| alexwahl a răspuns:

Inseamna ca inca ai sentimente pentru ea. Nimeni nu iti poate da un raspuns corect in priviinta asta.

Răspuns utilizator avertizat