| anonim_4396 a întrebat:

Daca el ma place si eu il iubesc, nu credeti ca ar trebui sa fim impreuna? El vrea sa fim doar prieteni! straight face

12 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Daca el vrea doar prietenie, nu se poate.

| powergirl a răspuns:

Nu trebuie sa fiti impreuna trebuie sa simtiti amandoi nu numai tu ca ar trebui sa fiti impreuna poate nu te iubeste mai mult decat o prietena sau nu te iubeste ca pe o iubita ci te iubeste ca pe o prietena foarte buna care ii este alaturi cand are nevoie sper sa nu ma insel, daca va vrea sa fie cu tine crede-ma ti-o va spune chiar el nu incerca sa te bagi cu forta pe el ca ar putea da inapoi si s-ar putea sa nu vrea sa te mai vada,, stii vorba "dragoste cu forta nu se poate" e adevarata

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Te place dar nu suficient. Lucrurile nu sunt mereu simple chiar daca par asa. Daca el nu isi doreste o relatie, nu ai ce sa faci. Nu il poti obliga.

| Wihox a răspuns:

Poate vrea sa te iubeasca in fund.

| neutrino a răspuns:

Pentru o relatie serioasa, nu este suficient sa va placeti reciproc, si el probabil stie acest lucru.

| sublime89 a răspuns:

Te place, dar probabil nu te iubeste in felul ala, stii tu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca eu o plac si ea cica ma place nu ar trebui sa fim impreuna? Ea vrea sa fim doar prieteni.
Viata-i de ****, obisnuieste-te.

| sayWhaaat a răspuns:

E asa greu sa iti dai seama ca nu te place cu adevarat dar nu vrea sa te raneasca, si vrea sa ramaneti doar prieteni? happy

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Mai asteapta.nu are inca acel curajhappy.o sa iti spuna el cand o sa vrea

| Nomoredream a răspuns:

Toate vin la timpul lor.

| DjMaNn a răspuns:

Da,ar trebui sa fiti impreuna, sfatul meu:spune-i cand e in toane bune, adica cand e fericit.

| Maria2903 a răspuns:

Bună! Cel mai bine ar fi să-i dai patina libertate. Poate are nevoie de puțin timp ca să se gândească. happy Dacă el ți-a zis că te place, înseamnă că simte ceva pentru tine. Nu fi trista și nu-ți pierde speranța! Are el motivele lui! happy Am 18 ani, și sunt destul de trecută prin viața asta 'amoroasă' să zic așa. Dar mna, multă baftă! Cel mai important e să nu-l sufoci. sad Băieții urăsc mult asta. :-P