| sparking a întrebat:

Daca o fata de varsta mea m-a intrebat daca vrea sa facem sex si eu vreau sa fac cu ea, sa o fac? (am 15 ani)

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar de invatat pentru scoala, de ce nu o intrebi, ca sa invatati impreuna?
La 15 anisori mai lasati sexul, ca nu tot ce zboara se baga in gura!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, nu rata ocazia.

| Emilian65 a răspuns:

Sunteti cam mici pentru a face sex. Mai asteptati cativa ani(2-3 ani) pentru a putea face sex.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru250201 a răspuns:

Da, daca nu o dai acum cine stiu cand va fi urmatoarea ocazie

| Vasile2003 a răspuns:

E alegerea ta ...mulți vor spune că ești prea tânăr, că nu ești pregătit, nu ești dezvoltat îndeajuns, bla bla bla, poate au și dreptate, asta depinde de tine... dacă te simți tu în regulă să o faci de la vârsta asta și ești pregătit atât fizic cât și moral, nu văd de ce nu, dar să ai grijă să te protejezi.

| elennax a răspuns:

Toti barbatii care se cred misto pe aici zic ca da. Ai 15 ani, ce naiba? O sa dai peste o groaza de oportunitati la viata ta, dar la 15 ani esti mic.

| Cheo0S a răspuns (pentru elennax):

Ce oportunitati?
Dupa ce trece de o anumita varsta nu o sa mai poata face sex cu fete de 16 ani.

| Cheo0S a răspuns (pentru elennax):

Si in plus oricum aia o s-o faca cu El sau nu.

| LeCaras a răspuns:

Rupe o si lasa TPU.