| Broadband a întrebat:

Daca vorbim ( pe fb) normal laughing ne spunem tot aproape... ca nu o sa-mi zica si cand se duce la toaleta big grin ne intelegem foarte bine etc nu lipseste o zi... fara buna dimineata, pa ai grija de tine etc..inseamna ca avem o relatie la distanta? ( ne-am spus si ca ne iubim, eu mai mult ea a dat-o mai ocolita dar am inteles tongue ) si am ramas asa fara sa continuam

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Semn clar ca nu esti badboy, si nu,pur si simplu din plictiseala isi spune asta, si eu m mai avut aiureli de astea, te iubesc iubi,trebuie sa fi credul sa crezi in ceva a distanta, in primul rand ce naiba sti? nu sti nimic, gaseste o fata real lasa aiureile pe bune sunt pierdere de timp, sunt atatea fete culmea tu ai la distanta, romancele sunt frumoase majoritatea

| Doub a răspuns:

Wth, cum să vă iubiţi dacă nu v-aţi văzut niciodată?
Ok, probabil îţi place de ea şi ei de tine, dar asta nu e iubire. Mai ai răbdare să o cunoşti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu.

| girlpoisson555 a răspuns:

Știi, chiar se poate.
Dar consider că e prea mult spus că te îndrăgostești. Îți place persoana respectivă și simți ceva acolo, e o semi-îndragosteală dacă-i poți spune așa.
Te sfătuiesc să cauți o relație cu o persoană care este cât de aproape de tine, nu neapărat pentru faptul că e acolo în orice moment, ci pentru că vezi tu, oricât ai crede că ai reușit să cunoști o persoană care e la câțiva km distanță, adevărul este că nu o cunoști nici 20 %. Nu-I știi reacțiile, oamenii pot disimula la telefon sau în scris.
Eu oricum cred în relațiile la distanță deși alții mă văd de pe lună. laughing)