| claudiupreda2000 a întrebat:

Am o iubita de 1 an si inca nu am facut sex. Totusi ea tine enorm la mine, si imi spune orice, verde in fata, si imi spune orice. Mai sunt si nenumarati alti factori care ma fac sa fiu 99% sigur ca tine la mine. Problema este ca noi inca nu am facut sex,si as dori sa facem( eu sunt virgin,iar ea a mai fost cu un baiat pana acum), doar ca ea imi spune ca vom face,doar ca nu reusesc sa o excit, si ca va face ca sa ma faca pe mine fericit, dar ea nu va avea asa o pofta " mare". Imi spune mereu ca fostul ei o facea "apa" dar eu nu reusesc decat foarte putin.
Ce pot sa fac sa devin mai atragator, sa par "bun", sa se poata excita de la mine? Nu vreau sa fac sex asa doar pentru placerea mea... sau sa se excite abia in timpul partidei.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O femeie trebuie facuta sa vrea sex nu sa-i ceri sa faca sex, ma intelegi? dai o carte de dragoste ca functioneaza, eu mam vazut o data cu una care citea multe carti de dragoste era sa facem sex de la prima intarnire, totul e sa o faci sasi doreasca asta, sa-i dovedesti iubirea ta

| VenomMMA a răspuns:

Pai ce-ai vrea sa-i faci daca tu n-ai experienta? Poate, intre timp, umbla cu altii care o fac sa para fantana arteziana. Adica, sa aiba debitul mai mare ca cel al Dunarii. Inseamna ca nu prea te place, nu te iubeste, daca o faci sa se uda greu. Eu stiu ca, fata se uda repede daca este alaturi de cel care o atrage, dupa cateva atingeri, saruturi patimase, incepe sa-si dea drumul la robinet. So... poate fata joaca la mai multe capete din moment ce tu nu prea poti s-o faci sa se uda. Mai este o varianta, spune-i asa: Iubi, diseara o sa te uzi leoarca, o iei de mana, o bagi sub dus si voila...

| MidnightR a răspuns (pentru VenomMMA):

Parca ar fi starleta porno fata.

Răspuns utilizator avertizat