| DoubleSwag a întrebat:

Deci baiatul pe care il plac este intr.o relatie de o zi.Stiu sigur ca nu o place pentru ca mi-a spus cel mai bun prieten al lui in care are incredere. Fata asta vine la mine si imi spune:" Sunt impreuna cu X asa ca mai bine lasa.l in pace" atunci am zis doar sa le tina cu nu aveam timp de complicatii.Azi am plecat de la ultimele ore cu o fata si am stat in parc, acolo ne intalnim cu cei doi.Eu ma duc la el si il pup. Baiatul nu stia ce sa zica si fata mai era un pic sa ma bata, dar l.am pupat si am plecat fara sa ii las sa mai zica ceva.Acum habar n.am ce se va intampla. Poate o sa ziceti ca n.am facut bine, dar toata lumea stia ca il plac si cand a auzit fata asta ca vreau sa ii zic ca il plac l.a pacalit intentionat sa fie cu ea.Si eu, tot intentionat l.am pupatlaughingSigur va intra pe mess si ma va intreba ce a fost cu sarutu... sa ii zic ca il plac sau sa zic ca a fost la panarama si sa astept sa se desparta de stramba?! Mersi anticipat:*

5 răspunsuri:
| lo a răspuns:

De ce nu ai reactionat inainte? Acum asteapta sa vezi ce se intampla,lasa-l pe el sa decida cu cine doreste sa fie. Poti sa-ti exprimi sentimentele, dar asta nu-ti garanteaza nimic. daca nu-i placea de ea nu statea cu ea, nu-i desparti tu, nu-i etic sa desparti cupluri, indiferent cum sunt acestea.

| h3r a răspuns:

Vă jucați și vă ardeți, habar n-aveți de asta.
Ce te complici așa? Niște copii se bat pentru o relație care nu va dura mai mult de 1 lună.
De ce e strâmbă? Dacă tu ești cea rea și ea își apăra teritoriul?
El sigur o place, din moment ce este cu ea!

Mai bine stai tu în banca ta, nu vă meritați.

| Pimpux a răspuns (pentru h3r):

Draga mea, ce iti complici viata cu asemenea raspunsuri? tu nu vezi ca mucosii astia traiesc iubiri puternice. dupa 2 zile se iubesc pana la cer, sau unu iubeste in taina, celalalt iubeste pe altcineva. au 13 ani, au mancarimi la testicule si la clitoris, ce sa isi vada ei de copilarie. daca ii iei peste picior incep cu limbaje colorate dorind sa isi arate masculinitatea si puterea asupra celuilalt. i-as alinia pe toti si i-as bate la curu gol.

| h3r a răspuns (pentru Pimpux):

Cum am mai spus și în alte răspunsuri...n-au fost bătuți la timp...
Asta e!

| SunnyDay88 a răspuns:

Daca nu o place de ce crezi ca e cu ea?
eu cred ca pentru ca a tras ea de el, asa cum faci si ai sa faci si tu. daca te placea nu statea cu o "stramba" si se lua dupa tine, sa te cucereasca...

scapa-l de aia ca sa-i iei tu locul (si la propriu si la figurat).