| frumoasa22 a întrebat:

Cum sa il fac pe baiatul pe care il plac sa se desparta de prietena lui

Răspuns Câştigător
| DjReal a răspuns:

Nu trebuie sa fii asa egoistabig grin, daca il placi si ii vrei binele, nu ii face exact pe dos, daca el e fericit cu fata respectiva si nu ti. a dat nici un ssemn ca te.ar prefera pe tine, atunci e clar! crezi ca daca ii faci sa se desparta va fi cu tine asa simplu? tie ti-ar fi bine stiind ca te-ai injosit atat de mult incat sa fii cu baiatul respectivtongue
a face un rau e foarte usor... un bine mai greuhappypune ochii pe altul si nu distruge o relatietongue

2 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Tie ti-ar conveni daca ai fi in locul fetei si ar veni cineva care sa iti faca rau?
Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face.

| pinkrulz1994 a răspuns:

Te-ai gandit vreodata ca poate nu e baiatul potrivit? adica nu e Alesulwinking. Faptul ca e "luat" e un semn ca nu e suficient de bun pentru tine.Mai bine pornesti la "vanatoare" si uita-l pe acest baiat. Pur si simplu nu meritabig grin. te pup:*