| dallasaf a întrebat:

Buna,baiatul pe care il plac o place pe o fata, dar el in ore se uita mereu la mine.Si fata aia ii spune sa ma insulte, dar el o face ca sa nu se desparta de ea.Si imi face ochi dulci. Si nu mai stiu ce sa fac. Spuneti-mi va rog.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Ceea ce face, e semn de mare slabiciune! Nimeni nu ne poate determina sa facem ceva ce simtim ca nu-i bine! Mi se pare nesincer si neOK gestul lui. Iubeste pe cineva care merita iubirea ta; ce rost are sa alergi dupa un tren care nu-i al tau, cand al tau te asteapta nerabdator in Gara Vietii? Trateaza-l cu indiferenta vreo cateva zile si vezi ce se intampla! Numai bine!

| dallasaf explică (pentru Caro34):

E adevarat, iti multumesc mult.

1 răspuns: