| KuRupt a întrebat:

Deci incepem cu inceputul, mie imi place de o fata care o stiu de foarte mult timp. Purs si simplu o ador o consider iubirea mea.Singura problema pe care o intampin este ca nu o pot cuceri, am incercat toate metodele am vorbit frumos cu ea am esti in la un suc i-amcumparata un trandafir alb ( ceea ce ea adora ) pur si simplu nu mai stiu cum sa procedez si va rog sa imi dati un sfat.Trebuie sa mentionez ca ea este o fata cum nu prea gasesti in ziua de azi, este gingasa cu simtul umorului nu consuma alcool tutun etc.Desigur eu sunt baiat tip "street" ea este singura fata carea mi-a placut vreodata cu adevarat si tot ea mi-a dat putere sa ma las de prosti gen fumat alcool ect.
Eu sunt taur : imi cunoesc limitele, sunt realist, sunt obiectiv si nu amestec distractia cu munca; am 22 ani
Ea este berbec: este foarte Încapatânata si intreprinzatoare, este plina de idei, are initiativa

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si she vrai mei baietii, care-i hiba waiting