| Negative a întrebat:

Deci...sa incepem povestioara mea scurtahappy
Suna cam asa: acum cam 1 an, doi...am avut o prietena de care eram foarte indragostit, o mai plac si acum dar nu cine stie ce...
Ne vedeam mai mereu la liceu, si eu ma jucam cu colegele, le luam in brate, etctongue prostii de copii, si dupa ore am intrebat-o daca merge pe undeva, sa ne plimbam mai multi si mi-a zis rastita : Lasa-ma ma in pace! Eu m-am gandit ca s-a suparat pe mine, de ce nu stiu... dar un prieten mi-a zis ca poate am facut-o geloasa, acum am iesit cu mai multi prieteni, si era si eahappydoar ca s-a dat la un prieten bun de-al meu si el s-a sarutat cu ea, probabil ca sa ma faca gelos, pentru ca vorbea cu toti ceilalti prieteni(nu eram multi, cam 4-5...) si ceilalti ma intrebau mereu: esti gelos ma? Deci a facut asta ca sa ma faca gelos, sau ce?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Tu ai facut-o geloasa cu colegele ei,ea te-a facut gelos cu amicul tau,sau asa a crezut.
Posibil sa ii placi mult inca si a apucat-o disperarea cand te-a vazut cu colegele ei in brate!
Asa ca s-a gandit si ea sa se razbune.
Daca a reusit sau nu,tu stii...
Dar, cred ca inca te place mult.
Sa fii putin atent, poti afla si din felul in care te priveste.
Succes.

3 răspunsuri:
| CandyES a răspuns:

Normal ca dawinking, si cum vine asta tie iti placea de ea si te "jucai " cu colegele ei raised eyebrows. Asta probabil ia aratat ei cat de mult o iubesti, normal ca era geloasa si o fata cand e geloasa si suferastraight face

| Negative explică:

La scoala ma privea insistent, oricum...multumesc mult!happy Prietenul meu ma trimitea pe mine la plimbare sa vorbeasca cu ea,si el mereu imi zicea da-te ma la ea!happydar ea zice ca are iubit, si ca nu ma vrea si etchappyin fine, o sa incerchappy Multumesc tuturor!

| claudiu_7386 a răspuns:

Da